Труднощі в роботі автомобільного стартера відбуваються, зазвичай, неочікувано. Тому проблема може застати у незручний момент. Щоб цьому запобігти, рекомендується час від часу проводити планове технічне обслуговування. Головне, довірити своє авто професіоналам. В Києві є команда спеціалістів SkyStarter https://skystarter.com.ua/remont-starterov. Компанія має великий досвід з проведення діагностики та ремонту стартерів.

Компоненти, з яких складається автомобільний стартер

Щоб розуміти, в чому саме причина несправності, треба знати, з яких деталей складається стартер:

- Втягуюче реле. Уособлює собою електромагніт, призначений для підводу бендикса до маховика двигуна та повернення його на місце.

- Вилка. З’єднує бендикс та втягуюче реле.

- Бендикс. Передає крутячий момент від стартера до двигуна. Виконує захисну функцію.

- Якір. Навколо нього рухається бендикс.

- Колектор. Призначений для кріплення електромотора.

- Статор. Частина електромотора, яка не є рухомою.

- Щітки. Подають електричний струм на пластини ротора.

Переваги  послуг СТО SkyStarter

Команда майстрів має гарну репутацію серед автомобілістів. Деякі з них стали постійними клієнтами сервісу. В роботі використовуються лише сучасні інструменти та обладнання. Робочі застосовують тільки комплектуючі, які були поставлені надійними виробниками.

На будь-який агрегат та запчастину передбачено гарантію. Якщо товар приходить у несправність швидше (або в руки замовника потрапляє брак), компанія одразу здійснить заміну. До кожного випадку професіонали підходять індивідуально. Ремонт проходить на високому рівні. Якщо є можливість зекономити і замінити лише деталі (а не весь стартер), майстри узгоджують це з клієнтом.

Специфіка ремонтного процесу

Перед тим, як почати ремонтування стартера, необхідно точно виявити причину несправності. Виконувати роботу самостійно можна лише за наявністю відповідного досвіду. Якщо таких вмінь немає, рекомендується звернутися до надійного майстра. Команда СТО СкайСтартер проводить діагностування, щоб виявити поломку та підібрати оптимальне рішення для її ремонту.

Компанія має сучасне обладнання та інструменти, за допомогою яких здатна віднайти навіть складні та приховані несправності. Якщо є зношені деталі, майстри з легкістю та в короткий термін їх змінять. Агрегат може бути замінений як повністю, так і частково.