З настанням холодів, кожному з нас хочеться обгорнутися теплою ковдрою, яка зігріватиме і даруватиме відчуття затишку. Адже відомо, що від якості сну залежить самопочуття, настрій і стан здоров’я в цілому. Щоб купити ковдру недорого, але якісно, необхідно вміти її правильно обрати серед великого асортименту, який пропонують сучасні магазини. Якщо потрібна ковдра – магазин Postel-eco стане найкращим вибором. Але про все по порядку. 

Яку ковдру вибрати взимку

Як правильно обрати теплу ковдру

    1. Розмір. По-перше, враховуйте розміри ліжка та вашої постільної білизни. Ковдра має відповідати розмірам підковдри та зручно в неї вміщатися. Також звертайте увагу на розмір матраца. Ваша ідеальна ковдра має повністю покривати його поверхню.

    2. Температура в приміщенні. Якщо у вашій оселі температура повітря не перевищує 18 градусів, то оптимальними рішеннями буде купити ковдру недорого з вовни або лебединого пуху. Якщо вам потрібна легка і невагома ковдра, лебединий пух купити буде найкращим рішенням.

    3. Наповнювач. На сьогоднішній день існує велика кількість наповнювачів, як натуральних, так і синтетичних. Кожен з них, безумовно, має свої переваги і недоліки. Проте якщо ви вирішили  купити ковдру недорого,  необхідно орієнтуватися саме на особисті вподобання та комфортність того чи іншого матеріалу. Якщо ви хочете ковдру з натурального матеріалу, то ми рекомендуємо купити ковдру з вовни, а серед синтетичних наповнювачів найкращим є лебединий пух.

    4. Ціна. Безумовно, гарна ковдра не може коштувати занадто дешево. Але щоб купити ковдру недорого, потрібно знайти ковдру зі знижкою.

Особливості вовняної ковдри

Вовняна ковдра вже багато років користується популярністю і не збирається її втрачати. Це обумовлено багатьма факторами, зокрема:

    • найбільша цінність ковдри з натуральної вовни полягає в тому, що вона сприяє зміцненню імунітету. Спеціалісти рекомендують купити ковдру з вовни  та  спати під нею при будь-яких сезонних застудах. Вона здатна підтримувати оптимальну температуру тіла, не даючи організму перегріватися;

    • не перешкоджає вільній циркуляції повітря;

    • екологічно чиста і легка в очищенні;

    • добре вбирає вологу і випаровує її.

Тож купити вовняну ковдру необхідно, якщо ви хочете отримати не тільки тепло і комфорт, а ще й оздоровчий ефект. Рекомендується обирати дітям і дорослим, які не схильні до алергій. 

Зберігати ковдру краще в міцно закритому пакеті, захищаючи її від пилу. Перед використанням дістаньте ковдру і дайте їй час аби провітритися та розрівнятися.

Купити ковдру зі знижкою можна напередодні свят або у період розпродажів. 

Особливості ковдри з лебединого пуху

Сучасні ковдри з синтетичного лебединого пуху є гарним аналогом натуральним ковдрам. Вони не тільки не гірші за натуральні, а по деяким параметрам навіть є набагато кращими. Лебедину ковдру купити необхідно, якщо вам важливі такі характеристики:

    • легкість і невагомість, що створює враження, ніби ви спите на легкій хмаринці;

    • гіпоалергенність. Штучний матеріал не провокує розмноження пилових кліщів та плісняви, а тому підходить для алергіків та людей з захворюваннями дихальних шляхів;

    • простота експлуатації. Ковдра не поглинає сторонні запахи, тому її можна використовувати одразу після покупки. Також її легко прати в пральній машинці в делікатному режимі;

    • довговічність. Навіть після років використання, ковдра з лебединого пуху не втрачає свого первісного вигляду і не збивається грудками.

Якщо необхідна ковдра лебединий пух, купити її можна в інтернет-магазинах за приємною ціною. 

Сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть вам купити ковдру недорого, яка зігріватиме взимку і даруватиме прекрасний сон. 

Якщо потрібна добра ковдра, магазин можна обрати онлайн -по відгуках або рекомендаціях. Магазин postel-eco.com.ua має широкий вибір товарів високої якості, які підтверждені сертиіфікатом, для комфортного відпочинку.