Канцелярські товари необхідні для використання різними категоріями людей: школярами, студентами, офісними працівниками тощо. Щодня споживачі тисячами скуповують допоміжне приладдя у спеціальних магазинах, тому це чудова ідея для того, щоб розпочати власний бізнес. На сайті https://www.express-service.com.ua/ua/ можна ознайомитися з асортиментом товарів та особливими умовами співробітництва. Клієнт може бути певним в тому, що нижче цін, ніж у постачальника він не знайде.  

Які категорії товарів представлені на сайті

Сервіс має просте керування, де кожен користувач швидко зможе знайти потрібний виріб: достатньо просто натиснути на каталог, і висвітлиться весь список продукції. Серед товарів можна побачити такі основні тематичні розділи.

1. Папір. Сюди входять усі паперові вироби різних розмірів, на яких можна друкувати інформацію: офсетний, фото, рулонний, кольоровий тощо. Тут також є стрічки, наліпки та касова стрічка.

2. Паперові вироби. Зошити, блокноти, альбоми для малювання, стікери, бланки та конверти – це не все, що наявне у категорії. Серед інших відрізняються тим, що призначені для ручного нанесення знаків.

3. Канцтовари. Настільне приладдя, клей, скотч, папки та ручки є у кожного офісного робітника. Група аксесуарів містить понад 1000 позицій на будь-який смак та бюджет.

Звичайно, цим список продукції не обмежується: достатньо просто завітати на сайт, і здивуватися розмаїттю пропозицій. Покупець також може придбати фліпчарти, продукти харчування, побутову хімію, меблі та господарські товари. Особливо цікавими для багатьох є акційні пропозиції, які періодично змінюються залежно від групи виробів. А постійні клієнти гарантовано отримають подарунок від компанії на вибір від накопичених балів. Дізнатися про бонусну програму можна у співробітників фірми.

Чому саме Експрес Сервіс?

Компанія понад 20 років займається посередництвом між виробником та клієнтом, і за цей час заробила надійну репутацію серед клієнтів. Кожен, хто звернеться за послугами, отримає індивідуальне обслуговування з якісною консультацією. У вільному доступі є інформація про благодійність, позитивні та негативні відгуки від споживачів, а також документація про діяльність кооперації . Щоб отримати безоплатне доставлення, варто оформити замовлення на суму від 3000 грн, а перше пробне замовлення можна зробити без передоплати.