Технічне обслуговування, дорожній збір та страхування, вимагають величезних коштів від власників автомобілів преміум-класу. Доводиться купувати дорогий 95 бензин. Щоб заощадити, можна встановити газобалонне обладнання, яке дозволить економити кошти на паливі.

Яке газобалонне обладнання обрати?

Найновішою вважається система ГБО п'ятого покоління, яка чудова себе зарекомендувала, завдяки унікальній конструкції з мінімальними витратами палива. Також, за посиланням дізнайтесь де можна встановити сучасне ГБО на авто в Києві https://gboservice.ua/ua/ustanovka-gbo.html

Принцип роботи та конструкція ГБО п'ятого покоління:

  • Всередині балона, який подає газ, знаходиться насос, що підтримує постійний тиск всередині системи.
  • Завдяки насосу, на форсунки газ подається у зрідженому стані. Після цього він потрапляє у колектор, де відбувається його згоряння.
  • Залишки, які не потрапили до колектора, повертаються назад у балон. Завдяки цьому утворюється безперервний цикл, який дозволяє суттєво заощадити кошти та зекономити паливо.

Переваги та недоліки встановлення ГБО п'ятого покоління в Києві

По документах все так і відбувається, але на практиці все трохи інакше, через погану якість газу на українських заправних станціях. Через погане очищення та величезну кількість домішок, газобалонне обладнання 5 покоління, яке працює завдяки електроніці, дуже швидко зношується. Тому доводиться здійснювати ремонт деяких вузлів та деталей, що потребує витрат грошей. Замість економії власник автомобіля отримує головний біль та постійні клопоти, які пов'язані з системою, що повинна працювати безвідмовно.

Саме тому, після консультації зі спеціалістом, величезна кількість власників автомобілів відмовляється від встановлення та купівлі ГБО п’ятого покоління. Вартість такого обладнання досить висока, тому навіть для європейських мешканців це шалені кошти. Сплачуючи великі гроші за обладнання, власники мріють про безвідмовну роботу та зниження витрат на паливо. Тому кращим варіантом стане встановлення ГБО четвертого покоління, яке коштує значно дешевше, та краще пристосоване до роботи в українських реаліях, з використанням палива поганої якості.