Перевезення важкохворих людей та пацієнтів з обмеженими фізичними здібностями – це відповідальний процес, який слід довірити професіоналам компанії «MedDopomoga103». Адже створити необхідні умови для транспортування хворої людини у звичайному – це не просто складно, а взагалі, неможливо. Однією з найпопулярніших послуг сервісу є медичне таксі, яке забезпечує переміщення пасажирів з особливими потребами за вказаним маршрутом: до лікарні, медичного центру, з лікарні додому. На офіційному сайті компанії https://meddopomoga103.com можна замовити автомобіль, бригада прибуде вчасно та забезпечить якісне виконання послуг. Можете не турбуватися про близьку людину, якщо вона знаходиться на борту медичного таксі.

Комфортне перевезення забезпечують досвідчені водії, санітари та спеціалізовані автомобілі, що обладнані всім необхідним:

  • Система кондиціювання повітря – комфортний мікроклімат за будь-якої пори року.
  • Амортизаційний приймач для каталки, який значно полегшує транспортування.
  • Ліки та спеціальне обладнання для надання медичної допомоги у разі потреби.
  • Перевезення пацієнтів різних вікових груп.

Якщо необхідно доставити маломобільну людину на далекі відстані по Україні, Європою та країнами СНД, саме час скористатися перевагами сервісу «MedDopomoga103»: доступні ціни на послуги, досвідчений персонал, сучасне оснащення автомобілів, власний автопарк, цілодобова підтримка клієнтів.

Коли можуть знадобитися послуги спеціалізованого медичного транспорту?

Поїздка у звичайному таксі або громадському транспорті для ослабленої та хворої людини буде не просто важкою, виснажливою, а й подекуди небезпечною. Активна тряска та стрес можуть спровокувати розвиток ускладнень та погіршення загального стану. Вже кілька років поспіль компанія «MedDopomoga103» забезпечує:

  • Трансфер з/до вокзалу чи аеропорт.
  • Транспортування пацієнтів на обстеження та лікування.
  • Міжміські перевезення тяжкохворих на різні відстані.

Крім того, ви можете замовити перевезення близької людини до санаторію чи заміського будинку. Будь-яку проблему, пов’язану з транспортуванням лежачих хворих або людей з обмеженими можливостями можна вирішити завдяки наявності медичного таксі. Досвідчені санітари дбайливо ставляться до потреб клієнта, а водії забезпечують акуратне водіння та безпеку на дорозі.