Використання каменю у будівництві – це зручно та практично. Насамперед, це пов’язано з такими його властивостями як природність, екологічність, твердість та міцність. Особливе місце займає декоративний камінь, який використовують у дизайнерських проектах різного напрямку.

Для того, щоб підібрати підходящий камінь, пропонуємо звернутися за консультацією в інтернет-магазин Каньон  https://kanyon.com.ua/ Досвідчені менеджери поможуть підібрати оптимальний варіант для вашого проекту.

Види декоративного каменю. Галька

Щоб краще зрозуміти, де і як можна використовувати декоративний камінь, варто дізнатися про його види та особливості.

Популярним каменем є галька. Ми добре її знаємо по характерній м’який округлій формі, яка утворилася завдяки впливу хвиль води, стихії вітру та сонця. Ці камінці приємні на дотик – саме тому з них гарно викладати доріжки та підлогу навколо басейну. По гальці гарно ходити босоніж. Такий масаж добре впливає на організм, стимулюючи активні точки на тілі.

Галька підходить для оздоблення спа-кімнат, саун, бань та інших зон для відпочинку. Природний камінь підкреслює затишок та розслабляє, тому галька гармонує у заміських будинках, котеджах та курортах десь на природі.

Розрізняють морську та річну гальку. Вона трішки різна: морська має глянець, а річна – матова, та не така гладка. Галька відрізняється за розміром, кольором та формою. На сайті Каньон широкий асортимент гальки різного походження. Є українська, турецька, італійська, грецька та інші. Популярні види гальки: thassos (біла), verde royal (темна, з зеленими вкрапленнями), rouge royal (червона), rainbow (райдужний жовтий), siena (біло-жовтий), alpi (сірий) та інші.

Камінь для облицювання. Торець зі сланцю

Одним з популярним декоративним каменем є торець зі сланцю. Цей варіант ідеально підходить для облицювання, він здатен повністю змінити враження про будівлю.

Характерна особливість сланцю – структура – це щось середнє між вапняком та мармуром. Сланец дуже приємний на дотик та має чудову ефектну поверхню.

Він гарно виглядає на фасадах споруд, чудово доповнює дерев’яні елементи та декор.  Торець зі сланцю використовують для возведення парканів – у цьому разі вони створюють дуже атмосферну та незвичну споруду.

Сланець має приємні кольорі у своєму забарвленні – сірі, пісочні, жовті, білі, цегляні відтінки виглядають натурально та ефектно.

Якщо вам потрібен декоративний камінь, запросіть консультацію кваліфікованого менеджеру компанії Каньон https://kanyon.com.ua/