Популярність стилю сучасна класика не вгасає, з чим це пов’язано та які електрокаміни будуть пасувати інтер’єрам у цьому стилі розберемо прямо зараз у нашій статті.

Характерні риси стилю сучасна класика

Сучасний дизайн інтер'єру зазвичай спрямований на створення чітких ліній, простої палітри кольорів і матеріалів, що включають метал, скло і сталь. У сучасному інтер'єрі застосовується простота кожної деталі інтер'єру, зокрема й у меблів. Крім того, класичний стиль дизайну інтер'єру, натхненний стародавніми греками та римлянами, описується як вишуканий та елегантний. Він досягає балансу та гармонійної елегантності в кожному елементі.

Сучасний класичний стиль черпає натхнення з класичного дизайну, такого як вікторіанський стиль, ар-деко або навіть грецький та римський стиль. Такий класичний дизайн поєднується з сучасними елементами, і в результаті виходить елегантний та витончений декор у стилі модерн. Сучасні класичні меблі зазвичай мають мінімалістський, але все ж таки вишуканий дизайн з упором на якість і навіть матеріали преміум-класу.

1. Проста палітра кольорів

Колір відіграє ключову роль у стилі сучасної класики.

Ви можете комбінувати кольори меблів, простору чи стін. А також прикраси чи картини. Однак ідеальна палітра сучасного класичного дизайну інтер'єру має бути максимально простою. Основні кольори цього стилю – сірий, сріблястий, білий, а також чорний. Також до нього чудово підходять темно-коричневі та сині відтінки.

2. Важливість матеріалів

Натуральні матеріали є сполучною ланкою між класикою та сучасністю. Вони є основними елементами класичного дизайну, що перейшов у сучасний стиль. Сучасна класика має непідвладний дизайн часу, який завжди демонструє витончену вишуканість; вибрані аксесуари та акцентні предмети підкреслюють та гармонують з навколишніми меблями.

Наприклад, у кухнях та ванних кімнатах підлога з натурального каменю додасть чарівності старовини. В той час як сучасний камінокомплект з дерев’яним оздобленням створять сучасний і цікавий штрих для мінімалістського дизайну.

3. Важлива кожна деталь

Деталі – це не просто деталі. Вони роблять дизайн.

Кожна деталь у вашому домашньому інтер'єрі може зробити ваше місце родзинкою! Тому ідеально розрахувавши місце для електрокаміну та прикрашайте його простір, змінюючи декор відповідно до пори року.

4. Якісні предмети інтер’єру

Сучасний класичний стиль оформлення інтер'єру вирізняється специфічним дизайном. Від вибору матеріалів меблів до кольорів та деталей – високоякісні предмети меблів створять комфортну та сучасну атмосферу навколо. З цієї причини ми завжди хочемо ділитися з вами лише найкращим вибором електрокамінів.

Камінокомплект Артеміда з мармуровим оздобленням у білому та чорному кольорах. Дерев'яні плити стійкі до перепадів температури, так і до вологості, що дає змогу встановити цей вид електрокаміну у різні види кімнат.

В той час яскравою моделлю у сучасному стилі є камінокомплект Арізона. Він з легкістю стане гармонійним пазлом у вашому просторі завдяки своєму витонченому та стриманому дизайні, а також практичності.

5. Підлога

Зазвичай у сучасному класичному інтер'єрі використовують килими неяскравих тонів або дерев'яні підлоги. Тому килими або килимки є дуже важливою деталлю, яка створить ексклюзивний настрій.

6. Нейтральні стіни

Стіни мають бути нейтральним тлом для вашого приміщення. Відповідно, чисті, нейтральні тони або яскраво-білі привнесуть непідвладний часу та елегантний вид – це і є сучасний класичний дизайн інтер'єру. Нейтральні стіни створять ідеальне оточення для витворів мистецтва, прикрас, дзеркал, настінного освітлення чи меблів.

7. Додайте емоцій

Зрештою, сучасний дизайн любить емоції. Сміливий спалах кольору, унікальний витвір сучасного мистецтва або меблі ексклюзивного дизайну - деяка драма стане останнім штрихом в інтер'єрі.

За матеріалами сайту https://astraflame.com.ua/