На правах реклами.

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.

У місті Черкаси острівець glo™ pop-up розташований за адресою: бульвар Шевченка, 208/1 ТРЦ "Любава". Тут завжди раді гостям. . Консультанти допоможуть з будь-яким питанням щодо особливостей технології glo™.

У фірмовому просторі glo™ можна:

  • отримати консультацію про продукцію бренду;
  • придбати пристрій glo™ та всі потрібні аксесуари;
  • обміняти пристрій за гарантією;
  • здати несправний glo™ на утилізацію;
  • зробити безкоштовну професійну чистку свого glo™.

Для тих, хто не може визначитись, яка модель glo™ йому потрібна, є чудова можливість замовити безкоштовний тест-драйв на 21 день. Так ви зможете ближче познайомитися з glo™ та оцінити всі переваги цієї інноваційної технології, до того ж абсолютно безкоштовно.

Особливості пристрою для нагрівання тютюну glo™

Конструкція усіх пристроїв glo™ заснована на простоті дизайну та надійності технічної частини. Міцний корпус, має мінімум рухомих елементів: затвор, що закриває отвір нагрівальної камери, та отвір для чищення пристрою.

glo пристрій для нагрівання тютюну має 2 режими нагрівання. При використанні режиму «Стандарт» сесія триває довше, а в режимі «Буст» пристрій нагрівається швидше, забезпечуючи більший рівень насичення. Режим «Стандарт» активується, якщо натиснути та утримувати кнопку керування протягом 3 секунд, а режим «Буст» — протягом 5 секунд. Про активацію режиму «Буст» повідомляє друга вібрація.

Повна зарядка батареї триває не більше 3,5 годин (У пристроях серії Hyper. У пристрої glo™ PRO SLIM час заряджання становить до 2 годин), її вистачає до 20 сесій використання на одному заряді (в моделях glo™ Pro, glo™ HYPER+, HYPER+ UNIQ, HYPER X2. В моделі glo™ PRO SLIM кількість сесій на одному заряді — 16)*.

Як доглядати за пристроями glo™?

Щоб пристрій нагрівання тютюну glo™ працював справно, потрібно правильно за ним доглядати. У стартовому наборі glo™ є спеціальна щіточка, якою потрібно регулярно чистити нагрівальну камеру. А для захисту корпусу пристрою від забруднень та невеликих механічних пошкоджень можна придбати зручний захисний чохол (шкіряний або силіконовий).

Окрім фірмових просторів glo™, дізнатись багато цікавого про унікальну інноваційну технологію, всі актуальні новини бренду, а також замовити пристрої та аксесуари можна на сайті https://myglo.com.ua/.

*При використанні у режимі «Буст». За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися залежно від поведінки користувача.