Відкривати свій бізнес завжди ризиковано, і це можна сказати про будь-яку країну с будь-якою економікою. Ще більш ризиків додає й поточна ситуація в країні, коли не знаєш, яка будівля може постраждати на цей раз. Але відновлювати економіку треба, тому представники бізнесу все активніше шукають варіанти де можна орендувати офіс в Ужгороді https://buyhouse.com.ua/nerukhomist-uzhhorod/ofis та подібні об'єкти. Безумовно, війна змінила в нашому житті та житті бізнесу все, але базові моменти, про які треба думати, залишились незмінними.

Фактори ризиків, які існують зараз при покупці нерухомості для бізнесу

Не варто думати, що покупка приміщення на первинному ринку є безпечною, тому що і тут є нюанси. Наприклад, до того моменту, поки сам договір не буде укладений, то юридично такого об'єкту нерухомості існувати не буде. Тому саме на цьому етапі є вірогідність потрапити на шахраїв. Тут може бути непрозора схема продажу, некоректні положення умов розриву договору, сам об'єкт нерухомості може бути побудован без відповідного дозволу. Усі ключові документи треба перевіряти у першу чергу, включаючи проєктний документацію. В основний пакет документів також входять і умови для підключення комунікацій, цільове призначення ділянки. 

Якщо є бажання купити готель в Карпатах https://buyhouse.com.ua/page/komercijni-obyekti.html або орендувати його, то треба працювати разом с юристом, котрий знає усі юридичні аспекти. Власником готелю є юридична особа, тому треба перевіряти його діяльність. Бажано дізнатись про те, чи є судові справи, які пов'язані з цим готелем або с його діяльністю загалом, чи є інші договори оренди, також дуже корисно зібрати неофіційну інформацію про власника готелю. 

Чи є проблемою пошук нерухомості на вторинному ринку?

Вторинний ринок нерухомості, включаючи ринок з нерухомістю для бізнесу, має багато цікавих моментів. Тут дійсно можливо знайти привабливий варіант за відносно невелику ціну. Проте, варто дізнатись, чому саме тут вартість значно нижче, чим є по ринку. Можливо тут треба робити довгий та дорогий капітальний ремонт, можливо, це місце не є особливо прохідним для потенційних клієнтів. Покупцю треба аналізувати велику кількість факторів, тому що він бажає придбати не просто об'єкт нерухомості. Він бажає отримувати стабільний прибуток, за урахуванням усіх начальних та поточних витрат.

Дуже важливо перевіряти саме історію використання комерційного приміщення. Тому, що купити приміщення для бізнесу в Закарпатті https://buyhouse.com.ua/page/komercijni-obyekti.html без перевірки – це означає потенційну можливість придбати об'єкт, у якому відбувалась незаконна реконструкція. І при першій перевірці власника бізнесу можуть серйозно оштрафувати, або й повністю закрити. 

І треба шукати приміщення відповідно до бажаного виду бізнес-діяльності. Тому, що далеко не всі приміщення є універсальними, а деякі приміщення технічно неможливо переробити або реконструювати під певні вимоги. Значить, що шукати, домовлюватись та оформляти усі документі на нерухомість для бізнесу треба обов'язково разом з юристом. Він допоможе з тим, щоб ретельно перевірити не тільки сам об'єкт нерухомості, а і самого власника приміщення.