5 найкращих дизайнерських програм для створення інтер'єру

Сьогодні досвідчені дизайнери здатні створити першокласні проєкти протягом максимально коротких термінів. Крім цього, фахівці отримують задоволення від робочої діяльності, схвальні відгуки від замовників. У цьому їм допомагають відповідні програми для дизайну інтер'єру, які задіюються платно і безкоштовно. Серед широкого асортименту софту кожен може підібрати необхідний для нього варіант. Такі інструменти надають дизайнерам чудову можливість автоматизувати процес і працювати високооплачувано.

Регулярне оновлення алгоритмів проектування дає змогу прискорити роботу дизайнерів. Впровадження в робочий процес нових способів для створення дизайну інтер'єру допомагає швидко спланувати оформлення комерційних і житлових об'єктів. За допомогою сучасного програмного забезпечення можна без особливих зусиль опрацювати різні види оздоблення поверхонь, планування та декорування. Ознайомитися з п'ятіркою найкращих дизайнерських програм для оформлення приміщень з різним призначенням і будь-якої площі можна в подальшому огляді.

Дизайнерські програми - 5 найкращого ПЗ на ПК

До вибору софту доцільно підходити відповідально. Це дасть змогу виключити невиправдані очікування від додатків. Зручність використання і функціонал програми для дизайну інтер'єру повинні завжди виходити на перший план при її виборі.

Згідно з сучасними стандартами, найкращими варіантами програмного забезпечення для інтер'єрного дизайну вважаються:

  • Archicad або Revit - ПЗ з аналогічним призначенням для розробки технічної документації та перепланування квартир, створення 3D приміщення та отримання робочих креслень;
  • 3Ds Max+Corona Render - комерційна візуалізація, створити об'ємну модель можна візуалізатором;
  • SketchUp - чудовий варіант для ефектного і негайного представлення замовнику об'ємного дизайну кімнати, використовується для розміщення меблів і декорування без тривалої візуалізації;
  • Photoshop - рідко задіюється дизайнерами для створення проєктів, призначається для подальшого коригування оформлень і постобробки;
  • AutoCAD - корисна програма під час командної роботи над проєктами.

Ретельне вивчення основного програмного забезпечення допомагає досягти в роботі значних результатів.

Професійні дизайнери інтер'єру використовують щонайменше 3-4 з вищеописаних 5 програм. Щонайменше одне ПЗ необхідно задіяти дизайнерам з будь-яким рівнем досвіду у сфері інтер'єрного дизайну. Навички роботи хоча б з одним із програмних забезпечень потрібно мати кожному, хто бажає стати фахівцем у сфері проєктування.

Рекомендації з вивчення програм

Дизайнерам обов'язково варто пам'ятати про значущість креслень. Адже без такої особливо важливої документації неможливо нічого візуалізувати. Водночас слід зважати на те, що дизайн складається не тільки з підбору декору та кольорової палітри. Також необхідно організувати простір, провести перепланування, продумати освітлення і безліч інших нюансів.

Попередньо вивчивши професійні програми для дизайнерів, ви зможете впоратися з будь-яким завданням. Для повноцінного освоєння ПЗ на MAC або Windows може знадобитися від півроку до одного року. Скоротити цей час можна за допомогою відповідального підходу до ознайомлення з кожним варіантом. Рекомендується ретельно вивчити тільки одну програму, після чого приступати до наступної. Це виведе вас на позитивний результат і високу оплату праці.