Алкогольні напої вживають у всіх куточках світла. Без них не обходяться сімейні урочистості, вони займають почесне місце на професійних заходах, а в малих кількостях присутні навіть під час релігійних церемоній та обрядів. Щорічно у світі виробляється мільярди літрів алкогольної продукції. І бути така ж кількість шанувальників, які із задоволенням використовують ці самі літри.

При цьому багато хто навіть не здогадується, що його улюблений напій зовсім не такий, як здається. Наприклад, ви знаєте, у обожнюваних багатьма жінками вершкових лікерах, ви не знайдете ні краплі вершків? А що гарний колір віскі залежить зовсім не від деревини бочки? У цій статті ми поговоримо про цікаві та цікаві факти, пов'язані з алкоголем.

Вершковий лікер без вершків

Вершкові лікери популярні у жінок різного віку. Ароматні, густі, вони залишають довгий обволікаючий післясмак. Парадокс полягає в тому, що вершковими їх називають зовсім не через наявність вершків у рецепті, а через схожу консистенцію. Втім, ніщо не заважає вам додати їх самостійно.

Рецепт вершкового напою дуже простий: змішайте 60 мл свіжих вершків і 30 мл лікеру, а потім додайте лід.

Колір віскі не залежить від деревини

Вважають, що колір віскі і скотчу повністю залежить від деревини, з якої була виготовлена ​​бочка. Одні дерева дозволяють напою отримати більш насичений колір, інші навпаки надають йому золотистий відтінок. Що ж насправді? Насичений янтарний колір віскі отримує після витримки в обвуглених бочках. Без цієї процедури напій не буде темнішим, а залишиться просто світло-жовтим.

Віскі в аптеці за рецептом

Сьогодні віскі можна придбати без проблем придбати у будь-якій країні. Адже так було не завжди. Наприклад, у США, які є лідером-виробником напою, у період з 20 по 33 роки двадцятого століття його можна було купити виключно в аптеках за рецептом лікаря. Ось такий феномен. Втім, лікарі особливо не скупилися і діагнозом для отримання заповітної пляшки міг стати перелом, застуда, укус змії та навіть проблеми з лактацією.

Щодо України, то віскі тут продають навіть у магазинчику біля дому. Питання в іншому, чи задовольнить вас якість? Чи варто платити за сумнівну якість, в результаті якої напій може виявитися зовсім не таким, як ви чекали?

Щоб уникнути проблем із якістю, варто звернути увагу на перевірені місця з бездоганною репутацією. Наприклад, алкомаркет Vintage. Тут ви зможете придбати віскі та інші алкогольні напої від найнадійніших виробників. Розібратися у величезному асортименті допоможуть професійні сомельє. А якщо ви захочете особисто переконатися, що перед вами оригінал, достатньо повідомити про це менеджера. У найкоротший термін отримайте всі необхідні документи. Ціни в алкомаркеті цілком прийнятні, тому підібрати напій за бюджетом не важко.

Найміцніша горілка у світі від поляків

Найміцнішу горілку у світі виробляють у сусідній Польщі. Напій зветься Stawsky Spirytus, а його міцність становить 96%. Що лише на 1-2 градуси менше, ніж у чистого спирту. Покуштувати таку горілку наважуються не багато хто. Але ті сміливці, що ризикнули, відзначають її чистий смак та відсутність сивушного душка. Сам виробник своїм дітищем безмірно пишається і стверджує, що досягти такого результату вдається завдяки сучасному обладнанню, потужній системі очищення та строгому контролю за кожним етапом виробництва. А те, що бажаючих на сьогоднішній день скуштувати небагато, то це справа наживна, просто дайте час.