Перший тур групового етапу Чемпіонату Світу з футболу, розпочнеться з поєдинку Швейцарії та Камеруну. Матч відбудеться 24 листопада на «Al Janoub Stadium» в місті Аль-Вакра. Експерти визначили в якості лідера європейську команду, адже про це свідчать всі показники.

Компанія Паріматч пропонує своїм користувачам високі Швейцарія - Камерун коефіцієнти для ставок на матч. Крім того, зареєстровані гравці зможуть насолоджуватися лайв-трансляціями подій безкоштовно.

Статистика команд на сьогодні

Завдання-мінімум збірної Швейцарії, на Чемпіонаті Світу, полягає у потраплянні до плей-офф. У першому турі групової стадії альпійці зіграють проти Камеруну. Якщо «хрестоносці» допустять хоч найменшу помилку, це серйозно вдарить по їхнім амбіціям. Команда налаштовується серйозно. Статистика, на сьогоднішній день, така:

  • збірні Швейцарії та Камеруну зустрінуться вперше;
  • швейцарська команда пропускала у 5 останніх матчах на чемпіонатах світу – 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 0:1;
  • команда з Камеруну програла 7 останніх матчів на чемпіонатах світу; серія включає турніри 2002, 2010 і 2014 років.

Що ж стосується збірної Камеруну, то експерти вважають її аутсайдером групи G. Втім, у «невгамовних левів» напевно знайдуться аргументи у відповідь на цей рахунок. На чемпіонат світу до Катару камерунці їдуть не відбувати гру, а боротися за вихід у плей-офф. У першому турі футболісти Камеруну намагатимуться обіграти Швейцарію.

Ставки на онлайн-платформі Паріматч

Користувачі онлайн-платформи Parimatch вже можуть вибрати варіант із широкої лінії, та великої кількості ставок. Компанія забезпечує захист кожної ставки, та швидкі виплати виграшів. Коефіцієнти на основний час виглядають наступним чином:

  • виграє Швейцарія – 1.73;
  • буде нічия – 3.55;
  • виграє Камерун – 5.70.

Також, вельми непоганими є коефіцієнти на подвійний результат. Крім того, фанати можуть побитися об заклад на тотал, матч, статистику, індивідуальний тотал, фору, точний рахунок, гол обох команд та інші варіанти.

Вся інформація, яку користувачі вводять на сайті, конфіденційна та надійно захищена. Дані, ні в якому разі, не можуть бути передані стороннім особам. Проте, користувачі мають і самі піклуватися про те, щоб пароль до їх особистого кабінету та номер ігрового рахунку, не потрапили в треті руки.