Вибір пензликів для макіяжу може бути надзвичайно важким, незалежно від того, чи ви професійний візажист, аматор або навіть обмежуєтесь повсякденним макіяжем. Однак, час, приділений на це, вартий своїх результатів, адже тільки правильні інструменти для мейк-апу є запорукою ідеального образу, який стане родзинкою вашої фотосесії або портфоліо. Тому виробник кісточок WoBs вирішив дати декілька порад, які допоможуть обрати пензлики, з якими ваші образи будуть вдалими та креативними.

Обираємо кісточки для макіяжу, які зроблять вашу роботу максимально легкою та акуратною

Різноманіття на ринку інструментів для мейк-апу не повинно вас лякати, адже всі професійні пензлі для візажу обираються майстрами за схожими принципами:

  • Якість важливіше кількості. Хоча існує багато спеціалізованих моделей пензликів, вам не потрібно їх занадто багато. Наявність пензлів належної якості набагато важливіша, ніж їхня кількість. Плануючи кисті для макіяжу купити, пам’ятайте, що вибір дорогої щітки не завжди означає, що вона є зручною у використанні.
  • Вам потрібно купити щіточки для макіяжу, що відрізняються зносостійкістю. Майте на увазі, що якщо ви доглядаєте за своїми щітками і регулярно їх чистите, вони прослужать вам довго, однак також сама кисточка має бути достатньо міцною. Ви повинні дивитися на покупку якісних пензлів як на довгострокову інвестицію.
  • Врахуйте щільність ворсу. Вибір пензлика для макіяжу з правильною щільністю є ключовим для нанесення потрібної кількості пігменту на обличчя. Щільніші пензлі для візажу допоможуть зробити більш концентровані акценти, а менш щільний пензель створить м’якше нанесення. Правильна щільність залежить від того, для чого ви використовуєте пензлик для макіяжу. Наприклад, для тіней потрібні щільніші моделі, а для рум’ян – м’якіші.
  • Оберіть правильний тип ворсу. Щетина пензля для макіяжу може бути виготовлена ​​з синтетичних або натуральних волокон. Кісточки для косметики з натуральним ворсом зазвичай складаються з шерсті кози, білки або соболя. Хоча раніше перевагу віддавали пензлям із натурального волокна завдяки їхній м’якості, технологічний прогрес призвів до того, що синтетичні щіточки для макіяжу теж обов’язково повинні бути в вашому арсеналі, якщо ви працюєте з кремовими текстурами.
  • Знати функціонал інструментів. Кісточки для макіяжу спеціально розроблені для нанесення на певні ділянки обличчя, і використання невідповідного пензля може зіпсувати весь образ. Важливо знати, як користуватися кистю для макіяжу і яка кисть використовується для конкретного етапу в макіяжі. Є п’ять пензликів, які обов’язково повинні мати набори кісточок для макіяжу: для пудри, для рум’ян, для тонального крему, для підводки і для губ.

Однак, це ще не все, адже вам також потрібно обрати виробника, якому ви зможете довіряти.

Набір щіточок для макіяжу Вобс для будь-якого типу мейк-апу

Виробник WoBs має великий асортимент, у якому кожен майстер зможе знайти інструмент для себе. Тому що професійні кісточки Вобс – це поєднання доступної ціни, різноманіття типів ворсу та форм. Щоб не витрачати багато часу на пошуки кісточок, у нас також можна придбати набір щіточок для макіяжу, який має все необхідне для початку роботи.

Замовляйте wobs.ua пензлики і отримуйте спеціальні пропозиції при наступних замовленнях у магазині!