Жижи для пода дуже популярна серед колишніх курців, які завдяки їй і кинули палити сигарети. І всі поціновувачі міцних рідин також відзначають перевагу сольового нікотину над органічним. І не просто так, адже сольовий м'якший, не дратує слизову оболонку горла, насичує організм протягом кількох секунд, дозволяє парити на більш бюджетному пристрої. Економія – це завжди приємно, чи не так? До речі, рідину для под систем зі знижкою можна придбати в інтернет-магазині Vaper`s Lab! Впевнені, вас потішать якість продукції, і особливо вибір рідин, як окремо, так і в наборах.

Чому варто придбати набір сольових рідин?

1. Як ми вже зазначили, це значно заощадить ваші кошти, адже ціна в наборах завжди нижча, ніж окремо. Та й рідина витрачається мінімально.

2. Набір жижек зручно брати із собою у далеку та тривалу подорож. Якщо є сумніви, що можливості придбати смачну рідину для вейпу не буде, краще потурбуватися про це заздалегідь.

3. Набір рідин можна піднести як подарунок другові, колезі, знайомому. Якщо той, звичайно, парує на сольовому нікотині.

4. Економія часу. Особливо зайняті люди віддають перевагу рідинам на сольовому нікотині, тому що вони економлять свій час, як на парінні, так і на походах у вейпшоп. Якщо придбати заздалегідь набір, ще довго можна не заглядати в магазин.

5. Різноманітність смаків. Для паріння можна вибрати будь-які смачні рідини, цікаві поєднання та божевільні мікси. Так, щоб жижа радувала вейпера з кожним разом. До речі, такі рідини можна знайти у Vaper`s Lab – яскраві, насичені, незабутні! Посилання

Сольова жижа зі знижкою набір – це можливість парити довго, смачно і не турбуватися про якість, адже у жижках від Vaper`s Lab вона завжди на висоті!

Які виробники рідин роблять набори, які варті уваги?

Синонім високої якості та яскравості смаку – це виробники Hysteria, Quick Joy, XVape, Big Boy, Geek Out та Zen. Є ще безліч лінійок, експериментувати із якими одне задоволення. Але ми зібрали топ брендів, які на ринку не перший рік і часто радують вейперів цікавими новинками.

Як і де зберігати сольову жижу?

Оскільки вона у вас на тривалий час, знайдіть для неї прохолодне темне місце, куди не потрапляють прямі сонячні промені. І проконтролюйте, щоб це місце було досить далеко від місця гри дітей та домашній тварин. Нехай паріння буде безпечним і дарує лише насолоду від процесу!