Єдиний додаток для обміну приватними повідомленнями, який не шпигує за вами та не продає ваші дані. Без шпигунства, без відстеження, абсолютний захист-ShazzleChat"
Щодня ми обмінюємося сотнями повідомлень, відео та фото з друзями, колегами, рідними. Терабайти інформації про нас, наші уподобання, секрети або просто якісь події зберігаються в світовій павутині. Незважаючи на видиму конфіденційність чатів, періодично інформація з них спливає там, де її найменше чекаєш. 100% - й гарантії повної конфіденційності до недавнього часу не міг дати жоден месенджер або соціальна мережа.


Що таке Shazzlechat
Shazzlechat-перший у світі месенджер, який не зберігає інформацію про своїх користувачів. Ніяку, ніде і ніколи.


У 2018 році в Росії ФСБ отримала офіційний дозвіл на доступ до всіх акаунтів в соціальних мережах громадян РФ, а також додатках для листування. Відмова від виконання цього обов'язку спричинив за собою блокування сайтів. Одним з найбільш конфіденційних месенджерів тих років був Telegram. Його власник відмовився надавати владі дані користувачів, що стало причиною блокування програми на території РФ. Незабаром "Телеграм" був знову дозволений, А П.Дуров погодився на умови уряду. Знаменита на весь світ «віз» стала звичайним месенджером, де, за заявою спецслужб, розкривалися дані абсолютно будь-якої людини. Таємниця листування та особистої інформації перестала бути такою.
Приблизно в цей же час почався масовий злом акаунтів зірок і поширення особистої інформації, яка компрометувала їх. Гігабайти відвертих фото, листувань і пліток потрапили у відкритий доступ. В результаті це негативно позначилося на їхній кар'єрі. Злом сторінок і месенджерів торкнувся не тільки зірок, але і простих користувачів. Це спровокувало зростання кіберзлочинності.
Чи можна було цього уникнути? Так. Для цього потрібно було просто відмовитися від зберігання персональних даних користувачів. Саме за цією схемою було створено додаток Shazzlechat. Воно є приватним одноранговим сервісом. Між користувачами немає посередників. Вони можуть створювати унікальні чати, вся переписка яких знаходиться тільки між ними.


Для кого створений Shazzlechat
Shazzlechat-це месенджер для кожного. Рекомендуємо ним скористатися, якщо ви:
* Держслужбовець, але хочете зберегти таємницю приватного життя і не боятися, що особиста інформація може десь просочитися.
* Бізнесмен і хочете вести ділову переписку з колегами і не переживати за розголошення комерційної таємниці.
* Звичайна людина, яка хоче обмінюватися особистими фото і відео і не боятися того, що вони потраплять в інтернет.
Shazzlechat працює на платформах IOS Android. Для роботи програми досить мати доступ в інтернет. Ми ретельно стежимо за якістю його функціонування і оперативно усуваємо баги.


Переваги використання Shazzlechat
Shazzlechat пропонує всім користувачам:
* Конфіденційність відправлених і прийнятих повідомлень.
* Можливість створювати власні групи і запрошувати туди інших людей.
* Пароль на вхід в додаток для захисту від несанкціонованого проникнення.
* Безпечну передачу медіафайлів і документів.
У Сервісі Shazzlechat можливе створення поштової скриньки. Ви можете не переживати про те, що він буде зламаний, а інформація вкрадена. Тут також використовується високий ступінь захисту. Ще ніколи спілкування не було таким безпечним.
Діліться повідомленнями, фото, Відео та документами, а турботу про їх збереження довірте Shazzlechat.

ShazzleChat для Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shazzle.nativechat

ShazzleChat для iOS: https://apps.apple.com/us/app/shazzlechat/id1296718520

ShazzleChat Privacy Messenger APK: https://shazzle.com/