Волосся дуже часто страждає від маси негативних впливів: хімія, фарбування, зовнішні фактори. В результаті втрачається життєва сила і починається їхнє випадання. Засоби відновлення волосся обов'язкові для кожної дівчини, навіть якщо з ними все добре. А який догляд вибрати для кожного конкретного випадку та на що звернути увагу насамперед? Давайте про все по порядку.

Випадання волосся

Якщо говорити про сезонне випадання, то комплекс для домашнього догляду чудово підійде. Лікувальні шампуні, додавання активних речовин, капсул з вітамінними коктейлями – все це додасть волоссю здоров'я, вплинувши на їхню структуру від коріння до кінчиків. Подібні регулярні процедури стимулюють ріст волосся. Подумайте і над прийняттям таких необхідних вітамінів для організму загалом.

Якщо ж волосся випадає рясно і досить довго, однозначно слід записатися до трихолога. Лікар призначить необхідні аналізи та за результатами випише ліки, а також поставить точний діагноз.

Ломкість кінчиків

Подібна проблема виникає при некоректному догляді волосся: використання гарячих інструментів, наприклад, для укладання, відсутність засобів для термозахисту, відсутність необхідного зволоження.

У цьому випадку здатні допомогти спеціальні олії для відновлення ліпідного балансу. Маски для зволоження також мають бути в арсеналі. Не забудьте зрізати пошкоджені кінчики.

Надмірна сухість локонів

Пористі пасма, які страждають від сухості, потребують повноцінного комплексу для догляду: спеціальні шампуні, кондиціонери для сухих, пошкоджених пасм, регулярна маска протягом тижня, засоби, що не змиваються: масло для кінчиків, креми та спреї для зволоження.

Влітку, коли ультрафіолетові промені буквально випалюють все довкола, обов'язково постійно використовувати спеціальні спреї із SPF. Саме вони здатні вберегти вологу у вашому волоссі.

Хімічні дії, освітлення

Мабуть, головна рекомендація щодо догляду за волоссям у цьому випадку – зволоження та харчування. Насамперед зміните догляд. Наприклад, місце звичних шампунів мають зайняти відновлювальні засоби. Використовуйте ампули для росту волосся, а також живильну маску кілька разів на тиждень.

На час відновлення постарайтеся відмовитися від укладання гарячими інструментами або подбайте про термозахист. Купуйте м'які щітки, щоб унеможливити додаткове травмування.

Фахівці інтернет-магазину 1beauty.com.ua запропонують повну консультацію з приводу того, що робити з недоглянутим волоссям. Вибирайте для себе професійну косметику для волосся, а ми подбаємо про ефективність, наявність та кращий результат для вас!