Сережки — стильна прикраса, здатна доповнити будь-який образ, підкреслити природну красу жінки чи скорегувати недоліки зовнішності. Великі та маленькі, делікатні та ефектні, платина, золото, срібло — сережки мають величезний асортимент, що дозволяє підібрати будь-яку пару для урочистих подій, прогулянок, офісу та навіть спортзалу. А чи існують базові прикраси, які можна носити кожен день? Шукаємо відповідь на це питання у підказках стилістів.

photo-1560577938-a5ed9b19fe12?ixlib=rb-1.2.1&ixid=MnwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8&auto=format&fit=crop&w=1170&q=80

Сережки на кожен день: правила вибору

Правила добору прикрас залежать від роду діяльності жінки й того, наскільки суворий дрес-код запроваджений у її повсякденності. Відповідність прикрас місцю, часу та загальному стилю — перше правило вибору сережок.

Друге правило — почуття власного комфорту. Приділяти увагу варто лише тим коштовностям, що не заважають займатися роботою та іншими улюбленими справами. Прикраси не повинні плутатись у волоссі, чіплятись за одяг чи тим більше спецодяг.

Нарешті, третє правило: оскільки універсальні аксесуари будуть з вами набагато частіше, аніж урочисті, перед придбанням слід ретельно оцінити їх якість. Чи справно працює замок, наскільки добре зафіксовані камені при їх наявності, як деталі сережок поєднані між собою — ось що має цікавити майбутню власницю прикрас передусім.

Не варто забувати й про довжину та колір волосся: прикраси мають контрастувати з зачіскою своїм відтінком і не губитись під розпущеними пасмами.

Прикраси для роботи

Для роботи в закладі, де діє суворий дрес-код, варто зупинитись на мінімалістичних рішеннях: стриманих пусетах з одним або кількома камінцями, джекетах без рухомої частини, скромних цвяшках. Для компаній, що не мають суворих стандартів стилю, та формальних зустрічей можна обирати підвіси та протяжки за ланцюжками середньої довжини, невеликі гладенькі кільця або джекети у повному складі.

Сережки для дозвілля

Відпочинок — це час, коли можна не стримувати себе у створенні образу та не обмежуватись рамками певного стилю. Але оскільки мова йде про повсякденне дозвілля, можна віддати перевагу як яскравим та блискучим, так і класичним стриманим аксесуарам.

  • Цвяшки та пусети підійдуть для активного відпочинку, у тому числі для спортивних заходів.
  • Кільця-конго, сегментовані та геометричні прикраси ідеально впишуться в образ для зустрічі з друзями, відвідування кафе, ресторанів та кав'ярень.
  • Сережки-краплі, овали, арки з камінням, що відбиває світло, будуть доречними акцентами у кежуал-вбранні.

Вечірні аксесуари

Сережки, призначені для «виходу в світ», мають не тільки акцентувати увагу на обличчі жінки, але й підкреслювати її смак та статус. Краще обирати витончені моделі прикрас з коштовними каменями, підвіси, сережки-люстри та крапельки з перлинами.