Більшість сучасних курців намагається перейти від паління цигарок до вейпу. Багатьом людям це вдається без проблем. Проте існують курці з великим стажем, які не бажають прощатися зі шкідливою звичкою. Проблема не тільки фізична, а й психологічна. Спробуємо допомогти затятим курцям у цій справі.

Корисні поради для повного переходу на вейп

Остаточно відмовитися від справжніх цигарок та стати повноцінним вейперов заважає ряд суттєвих причин:

1. Недостатня кількість нікотину в електронних сигаретах не приносить задоволення, як при палінні. Кожна жижка вейп містить п’ять важливих компонентів. До них відноситься і нікотин. Якщо одразу перейти від цигарок до електронок з низьким вмістом цього інгредієнта, може потягнути знову до шкідливої звички. Спеціалісти радять поступово зменшувати рівень нікотину затятим курцям.

2. Різкий перехід від одного виду паління до іншого породжує нові проблеми. Старайтесь кидати поступово. Заміняйте кожного дня одне куріння цигарок на вейп. Настане день, коли ви повністю довіритесь електронним пристроям.

3. Якщо купить жидкость для вейпа без нікотину і дешеву, можна одразу повертатися в ряди курців табака. Така типова помилка характерна для всіх початківців. Економія на заправках для електронних сигарет закінчуєтся повною відмовою від вейпа. Не пошкодуйте грошей та відчуйте бажану насолоду.

4. Минулим курцям важко повністю відмовитися від шкідливої звички на психологічному рівні. Старайтесь постійно нагадувати собі про своє здоров’я. Вейп завдає йому менший удар. Хочете прожити довгі роки, але не можете повністю відмовитись від куріння, вступайте в ряди вейперів.

5. Тягнути знову на цигарки може через відсутність насолоди від заправок до електронних сигарет. Початківцям корисно спробувати жижі з різними ароматизаторами: освіжаючими, ягідними, шоколадними, карамельними. Можливо треба попарити жижи для пода із суміші ароматизаторів.

6. Просіть коханих підтримати вас при переході від цигарок до вейпу. Правильні слова від люблячої людини надають крила і допомагають здійснювати нові звершення.

7. Старі звички люблять повертатися з друзями та знайомими. Придивіться до кругу свого спілкування. Можливо відмовитися від цигарок заважає цікавий співрозмовник.

Перечислені поради допоможуть покроково відійти від паління шкідливих цигарок до вейпу. Ряди вейперів завжди раді поповнитися новими людьми.

Всі види заправок з різним рівнем нікотина та незвичайними ароматизаторами можна знайти в онлайн-магазині Vaper`s Lab. Саме цих товарів достатньо за посиланням.