Одного погляду на зовнішню рекламу досить для того, щоб скласти неупереджене перше враження про будь-які організації, ресторани або магазини. Це можуть бути зовнішні світлові вивіски, оригінальні світлові лайтбокси або брендирование авто киев. Яскраві і помітні інсталяції зовнішньої реклами можна сприймати як оригінальну візитну картку будь-якого закладу або організації. У створенні своєї неповторної і індивідуальної «візитки» вам на допомогу прийде Компанія Mаgic. Тут можуть запропонувати не тільки світлодіодні вивіски, а й здійснюють виробництво:

об'ємних літер і неонових вивісок;

рекламних пілонів, стел та штендерів;

дахових установок і офісних табличок;

брендування авто і вивісок з композиту;

лайтбоксів і адресних табличок на http://magicgroup.com.ua.

Тільки визначитися залишилося з квітами ваших рекламних вивісок що світяться. Так, більшістю помаранчевий колір сприймається як найбільш яскравий і забавний колір. Він в змозі сприяти поліпшенню розумової діяльності просуванню теплих і щасливих ноток, надавати благотворний вплив на збільшення в басейні головного мозку потоку кисню. Прояв відчуття задоволеності, життєлюбства і продуктивності також взаємопов'язане з спогляданням забарвлених в помаранчеві кольори предметів. Товари або послуги, які розраховані на широкий спектр споживачів, можуть бути представлені в цьому кольорі.

Помаранчеве забарвлення, яке допоможе дорогим послугам або продуктам створити ілюзію доступності, може допомогти при здійсненні покупок. Помаранчеві тони застосовують в рекламних лайтбоксах, що прикрашають ресторани, бари чи кафе, танцювальні клуби або магазини здорової їжі, цей колір використовується найчастіше як стимулятор апетиту. Для яскравого, щасливого, сонячного, оптимістичного, спокійного, грайливого і веселого рекламного виробу більше підійдуть м'які відтінки жовтого кольору. Ідеальними виявляться жовті тони для рекламних вивісок розважальних закладів або дитячих луна-парків, квіткових бутіків, торговців цукерками або іграшками.