У кожному будинку мають бути базові інструменти на будь-який випадок життя. Шліфувальна машинка зокрема використовується майстрами у робочому або побутовому середовищі. Головне – обрати прилад хорошої якості, такий як makita ga9020 з потужністю 2200 Вт. Придбати болгарку можна в офіційного дилера Makita.

Для чого потрібна шліфувальна машина

Кутова шліфувальна машина - це ручний електроінструмент, який можна використовувати для різноманітних робіт із виготовлення металу, включаючи різання, шліфування, видалення задирок та полірування. Найпоширеніші види кутових шліфувальних інструментів працюють від електрики; з живленням від дротового підключення або акумулятора.

Вибір залежить від потрібних функцій та зазначеної вартості, оскільки існує безліч варіантів різної цінової категорії та якості. Кутові механізми можна використовувати з різними типами дисків для різних робіт. Приладом можна різати метал, алюміній, цеглу, бруківку, дерево та інші щільні матеріали.

Особливість моделі Makita ga9020

Прилад належить до професійного обладнання, та має високоякісні характеристики. Шліфувальна машина працює від електромережі, та здійснює 6600 обертів за хвилину. Користуючись пристосуванням, майстер може не хвилюватися за безпеку: болгарка має безліч захисних характеристик, таких як захисти від перегріву, повторного включення та пасивний захист від пилу.

Неважка вага моделі (5,8 кг) дозволяє спокійно тримати прилад у руках без сильної напруги, а довжина кабелю 2,5 м дає змогу працювати на невеликій відстані від електромережі. Діаметр дисків 230 мм може розрізати метал великого діаметра.

Чому варто купити виріб від офіційного дилера

Офіційний представник гарантує оригінальність продукції з високою якістю. Абсолютно на всі вироби компанії є гарантійний талон. Також із кожним виробом покупець отримує докладну інструкцію з усіма технічними характеристиками. Відповідно до вимог країни-замовника, виготовляється високоякісний інструмент з усіма потрібними функціями.

Професійні прилади для ремонтних робіт, садівництва та виробництва чи промислових робіт від Makita вирізняються від конкурентів технічними показниками. Замовити вироби можна у будь-який час доби, а на сторінці кожного товару вказана його наявна кількість. На замовлення від 1000 грн покупець отримує безоплатну доставку від транспортної компанії «Нова пошта».