• Багато хто в наш час може дозволити собі можливість придбання власного автомобільного транспортного засобу. Проте, на превеликий жаль, далеко не кожен власник авто може похвалитися наявністю у нього необхідних знань та навичок в області проведення ремонтних робіт автотранспортного засобу. Хай там як, а попри всі намагання тримати автомобіль в ідеальному стані, часом з ним можуть ставатися різноманітні поломки, чиє грамотне усунення можливо провести лише в умовах спеціально обладнаного автосервісу.

Раптом у вас під час руху по дорожньому полотну сталася непередбачувана ситуація й ви розумієте, що без сторонньої допомоги вам не справитися, тоді радимо вам обов'язково замовити надійний та перевірений евакуатор в Києві, спеціалісти якого будуть раді професійно допомогти в найкоротші часові терміни.

В яких саме ситуаціях може знадобитися евакуатор в Києві?

Професійна допомога відповідальних працівників служби автомобільної евакуації може знадобитися безліч різноманітних ситуацій. Зокрема серед переліку можливо окремо виділити цілий ряд наступних:

 • водій авто потрапив в ДТП, результатом якого стала неможливість продовжувати рух своїм ходом;
 • виникнення раптових несправностей на дорозі, що зробить подальше пересування небезпечним не лише для самого водія, але й для пасажирів та учасників дорожнього руху;
 • раптове погіршення самопочуття автовласника та його неможливість далі продовжувати самостійно свій хід;
 • необхідність перевезення нового авто з однієї точки в іншу;
 • транспортування авто з метою уникнення накрутки його фактичного пробігу;
 • необхідність перевести різноманітну спеціальну техніку, що її активно використовують в процесі будівництва.

Аби неочікувано для себе не опинитися наодинці зі своєю проблемою, радимо вам обов'язково завчасно потурбуватися про збереження контактної інформації надійної та перевіреної служби евакуації у вашому смартфоні.

«Evakuator24.kiev.ua» – професіонали своєї справи, які завжди та в будь-якому випадку готові прийти на допомогу

Оскільки в місті Києві сьогодні пропонують свої послуги дійсно багато різноманітних служб евакуації, все ж варто пам'ятати, що далеко не всі з них з'являються професіоналами своєї справи. Грамотного евакуаторщика сьогодні не так вже й просто знайти. Якщо ви бажаєте знайти надійну та перевірену службу евакуації, чиїм працівникам можна без вагань та сумнівів довіряти ваш улюблений автомобіль, радимо обов'язково звернутися до послуг «Evakuator24.kiev.ua».

Саме ця сучасна компанія допоможе доставити будь-який автомобільний транспортний засіб до необхідного місця стоянки або ж проведення кваліфікованого ремонту в найкоротші часові терміни. В компанії працюють досвідчені оператори, котрі у своїй роботі завжди ретельно спланують маршрути пересування таким чином аби можна було виключати простоювання в автомобільних пробках та відповідно максимально швидко надавати транспортні засоби замовникам.

Кожен окремий оператор компанії дбайливо поводиться з авто, що їх має перевозити, надійно фіксує їх на спеціальній платформі та таким чином гарантує попередження виникнення будь-яких пошкоджень на транспортному засобі під час руху. Серед інших переваг цієї компанії, окремо хотілося б відзначити наступні:

 • Наявність штату професійних та кваліфікованих спеціалістів, котрі виїздять на виклики по місту Києву та Київській області.
 • Можливість викликати службу евакуації у будь-який час дня та ночі в режимі 24 на 7 (без вихідних та святкових днів).
 • Найкращі у місті та області ціни на евакуацію всього від п'яти сотень гривень (найдешевший з тарифів).
 • Швидка подача евакуатора, а саме всього від п'ятнадцяти й до тридцяти хвилин з моменту оформлення диспетчером заявки.
 • Евакуатор при першій же необхідності можливо буде замовити в будь-яке з міст Київської області.

При першій необхідності послуги евакуатора можливо замовити не лише для перевезення легкових автомобілів, але і для джипів з довгобазовими мікроавтобусами. Додатково також можна замовити транспортування техніки сільськогосподарської, негабаритної й техніки з тракторами або ж скористатися такою нині популярною послугою «попутний евакуатор».

Раптом у вас залишилися якісь питання або ж може навіть ви плануєте обговорити майбутню співпрацю, без будь-яких роздумів та вагань телефонуйте спеціалістам «Evakuator24.kiev.ua», обравши один зі зручних для вас номерів телефонів: +38 (098) 663-38-76 чи +38 (073) 557-77-55. Впевнені в тому, що цією співпрацею ви залишитеся більш ніж задоволені та гарантовано й у майбутньому за нагоди також звертатиметеся до послуг служби евакуації Evakuator24.kiev.ua.