Дуже боляче дивитися на те, як улюблений пес, кіт або навіть хом'ячок страждає внаслідок хвороби. Допомогти йому можуть тільки в спеціалізованій клініці і якщо з домашнім вихованцем щось не так, то варто записатися на прийом. Представники фауни не можуть розповісти про свої скарги, та й доктор не завжди може по зовнішньому огляду визначити, що сталося. На допомогу приходять лабораторні дослідження. Як і у випадку з людиною, аналізи допоможуть максимально точно поставити діагноз та почати лікування.

Повний спектр діагностики у ветеринарній клініці Animal clinic

Якщо виникла необхідність звернути до лікаря у Києві, то свої двері завжди гостинно відчинить ветеринарна клініка Animal clinic. Заклад створено за найкращими міжнародними стандартами, сповідуючи американський підхід до лікування братів наших менших. Тут працюють досвідчені і кваліфіковані ветеринари, в клініці використовується сучасно обладнання та передові технології лікування, а також діагностики. Є власна лабораторія, де проводять всі види аналізів для представників фауни.

Забір біоматеріалів

Процес здачі аналізів починається після огляду лікаря і призначення необхідних процедур. Залежно від підозр ветеринара, у тварин здійснюють забір:

  • крові;
  • сечі;
  • калу;
  • мазків;
  • скребків шкіри та волосся.

Все це ретельно досліджуються і результати видаються через певний період часу. На підставі лабораторних досліджень доктор призначає лікування або інше обстеження для уточнення діагнозу. Дані аналізів і обстежень заносяться в електронні документи, що дозволяє відстежувати історію хвороби кожного пацієнта.

Важливість аналізів крові

Практично при будь-якому зверненні до ветеринарної клініки призначається аналіз крові. Він допомагає відповісти на багато питань і оцінити стан домашнього вихованця в цілому. Це може бути загальний аналіз крові, який прописують для профілактики і здоровим тваринам. При детальному обстеженні варто робити розгорнутий. Біохімія дозволяє визначити коректність роботи внутрішніх органів, баланс мікроелементів в організмі. Обов'язково здійснюється забір перед плановою операцією. Відбувається це все як і у людей - натщесерце.

Аналізи - один з головних способів оцінити стан організму і поставити точний діагноз при наявності хвороби. Вони актуальні і для тварин. У хорошій ветеринарній клініці завжди здійснять забір крові, сечі та інших біоматеріалів.