Давайте розберемось, якому бізнесу потрібна програма під iOS?

1. За статистикою користувачі iOS в середньому витрачають в ігрових та платних програмах на 31% більше, ніж користувачі Android. Це говорить про те, що для монетизації додаток краще робити на iOS з його більш платоспроможною аудиторією.

Бажаєте створити iOS додаток для своєї компанії? У такому разі вам варто скористатися послугами команди спеціалістів NIXSolutions. Дізнайтеся більше про послуги на сайті nixsolutions-ios.com!

2. Для e-commerce із преміальними продуктами/послугами також кращим вибором буде iOS. Тут все просто – користувачі iOS частіше роблять покупки через мобільні пристрої та роблять вищий середній чек, ніж власники Android. За даними 2021 року в середньому на одну покупку власник iPhone витрачає близько $20, тоді як користувач Android лише $11.

3. Технологічним стартапам із перспективою виходу на закордонний ринок. Розробляти додаток на iOS швидше, а отже, можна швидше вивести продукт на ринок. Це вкотре. Якщо ви плануєте не обмежитися Україною та СНД, а вивести продукт на ринок США, Європи чи Канади, краще віддати перевагу iOS. У США та Канаді iPhone користуються близько 60% населення. Це два.

4. Проекти, орієнтовані на покоління Z. Зумери народилися з телефоном в руках і користувачі 13-24 років відносяться до найактивнішої аудиторії додатків. Вони лідирують і за кількістю сеансів на день, і за сумарно проведеним у додатках часу, а iPhone має коен другий українець від 18 до 24 років.

Враховуйте специфіку розробки на iOS

Жирний плюс iOS – однотипна архітектура. Усі базові функції однаково присутні у всіх IPhone. Розробникам не потрібно перевіряти, чи потрібні датчики або модулі камери в пристроях. Це економить ресурси команді розробки, а вам терміни запуску.

Для користувачів IPhone дизайн – один із ключових факторів вибору. Навіть у MVP мають бути стильні, хай і мінімалістичні інтерфейси, інтуїтивно зрозумілі управління та структура програми. Заощадити на дизайні з iOS не вдасться.

Аудиторія iPhone швидко оновлює систему до останньої версії. Наприклад, сьогодні вийшла iOS 14, і вже за місяць вона встановлена у 50% користувачів. Ось чому, коли виходить нова версія iOS або новий iPhone, вам доведеться швидко актуалізувати програмний код. Від швидкості актуалізації залежить репутація у сторі, кількість видалень та всі відповідні метрики. Щоправда, складність у тому, що Apple не повідомляє про всі нововведення.