Термопанелі – інноваційний матеріал для будівництва та ремонту будинків, комерційних споруд та офісів. Універсальні панелі можуть використовуватись як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Термопанелі, які пропонує компанія «Еко-Фасад» – це прості у встановленні, з високим ефектом теплозбереження, міцні і ефектні у дизайні облицювальні матеріали. Вони вигідно відрізняються від інших матеріалів трьома особливим властивостями:

  • панелі збирають з декількох різновидів будівельно-облицювальних матеріалів, які утеплюють, відбивають вологу, створюють якісний дизайнерський вигляд;
  • панелі можна змонтувати за декілька днів без спеціальних навичок та інструментів;
  • панелі мають високі екологічні показники і не можуть бути уражені грибками, цвіллю та впливом ультрафіолетових променів.

Встановлені термопанелі мають зовнішній вигляд, який повністю нагадує клінкерну кладку цегли або бетонний фундамент чи кладку камінням. Тому мають високу естетичну привабливість.

Як встановлюють термопанелі: покрокова інструкція

Для цього використовують найпростішу технологію, яка не передбачає додаткову підготовку. Єдине що потрібно – підготувати внутрішні та зовнішні поверхні стін, цоколя будинку офісу або комерційного приміщення до приклеювання. Таким чином для монтажу необхідно лише гладеньку, рівну поверхню без будь-яких нашарувань.

Для того, щоб змонтувати термопанелі, достатньо використати міцну клейову основу, а після монтажу закріпити щілини між окремими фрагментами панелей спеціальним розчином, що усуває можливість виникнення містків холоду.

Встановлювати панелі можна як всередині будинку, так і ззовні, оскільки матеріали, які застосовуються для виготовлення, особливо міцні та мають високий рівень біологічної сумісності. Тобто не є шкідливими для здоров'я людини. У їх складі багато натуральних компонентів, а ті, які мають синтетичну природу – сертифікуються за рівнем безпечності.

Швидкість встановлення залежить тільки від підготовленості поверхні, наявності необхідної кількості панелей та клеючої суміші. Також може знадобиться спеціальна драбина або риштування для розташування майстра.

Якщо мати певні навички з будівельних робіт, такий вид облицювання можна виконати самостійно, особливо, якщо немає потреби виконувати складні форми та застосовувати додаткові дії з утеплення чи декорування.

Додаткові характеристики термопанелей: швидкість, міцність, дизайн

Термопанелі мають додаткові домішки які сприяють їх міцності та посилюють властивість відбивати вологу і забезпечувати високу теплоізолюючу характеристику. Такі облицювальні матеріали не потребують додаткових робіт з фарбування, штукатурення, поліпшення вологовідбивання. Таким чином встановлення термопанелей дозволить за короткий термін виконати повноцінні теплоізолюючі роботи, що підвищать енергоефективність будинку, збережуть ресурси і створять оновлений фасад без додаткових витрат і тривалих опоряджувальних робіт.