Optimeal – це бренд українського походження суперпреміальних смаколиків для хвостатих улюбленців. Продукція європейського рівня, яка відповідає стандарту ISO 22000 та вимогам Федерації FEDIAF. Харчування для собак дбайливо створюється за швейцарськими технологіями, за допомогою якісного обладнання, що виробляється в Данії, Німеччині, Франції та інших державах. Якість товарів даного товарного знаку знаходиться під повним контролем експертів-ветеринарів.

Різновиди кормів Оптіміл

В асортименті цієї компанії можна знайти такі лінійки зі своїми особливостями раціону:

- Основна лінійка. Містить у своєму складі мясо птиці та домішки рису й кукурудзи.

- Серія для тварин різної вікової категорії та породи. Була створена завдяки застосуванню беззернової, низькозернової та гіпоалергенної формул. В ній містяться легкозасвоювані сорти м’ясних продуктів, бобові, картопля, різноманітні овочі.

- Гіпоалергенний корм для собак (Hypoallergenic). Складається з лосося та зернових.

- Беззернові (Green Free) корми. Підходять для усіх собак, незалежно від їх вікової категорії та породи.

- Холістичний ряд продукції. Вміщує в собі 3 види корму, до складу яких входить риба та інші морепродукти. Кожен компонент спрямований на покращення фізичної форми (Fitness), бездоганного та здорового зовнішнього вигляду (Podium), або емоційного стану (Harmony) чотирилапого улюбленця.

Основні переваги даного виробника

Кожна одиниця товару відомого бренду базується на основі розроблених ветеринарними дієтологами детально продуманих та перевірених інноваційних формул. Завдяки професійно підібраному співвідношенню білків, жирів, набору основних інгредієнтів та функціональних добавок у різноманітних раціонах, смачні та поживні смаколики будуть корисними для собак будь-якого віку та комплектації.

Де придбати продукцію?

В онлайн-магазині компанії Optimeal представлений широкий вибір харчових продуктів для песиків. На сайті https://shop.optimeal.eu/category/sobaki/goduvannia є можливість ознайомитися з детальною інформацією про кожну товарну позицію. Також виробник приємно здивує потенційних клієнтів ефективними рекомендаціями, стосовно собачого вигодовування й догляду за улюбленцем, порадами щодо способів годування, чесними та розгорнутими відгуками покупців. Також є можливість замовити потрібну річ у будь-яку точку України. Доставка безкоштовна.