Ведення бухгалтерського та податкового обліку – вкрай складна справа. Вона потребує не лише теоретичних знань та практичних навичок, але й відповідного інструментарію. Донедавна фахівці в цій галузі користувались досить примітивними програмами, потім на ринку електронних продуктів почали з’являтися більш спеціалізоване програмне забезпечення. Та сьогодні вже й воно перестало задовольняти всім потребам сучасного бізнесу. І ось тут на поміч прийшла BAS Бухгалтерія.

Це один з продуктів лінійки системи BAS. Він розроблений безпосередньо для бухгалтерів, незалежно від величини компанії, в якій вони працюють. Більш того, дану програму можуть використовувати й представники ФОП, причому доволі ефективно. На вивчення програмного забезпечення не знадобиться багато часу, при бажанні його можна опанувати за тиждень, навіть, не маючи попереднього досвіду роботи з ним.

Для більш розвинутих компаній з великим штатом працівників та відділів/філіалів була випущена BAS Бухгалтерія КОРП. Це вже більш складна версія, за рахунок розширеного функціоналу. На перший погляд може здатися, що програма надто складна для вивчення, але насправді це не так. Просто потрібно зрозуміти базові можливості, а потім поступово вивчати додаткові опції, які дійсно необхідні для ведення обліку на корпораціях.

Переваги даного програмного забезпечення

Головною перевагою представленого ПЗ є те, що існують окремі версії під певні види підприємницької діяльності. Зокрема, розробник пропонує конфігурації для торгівлі, комплексного управління підприємством, або навіть спеціалізовану програму для аграрного сектору – BAS АГРО Бухгалтерія. Це дає змогу підібрати той інструмент, завдяки якому можна максимально ефективно здійснювати бухгалтерський та податковий облік, а також автоматизувати більшість бізнес-процесів, одночасно мінімізував затрати в часі та робочій силі.

Серед інших переваг відзначають наступні:

  • Надійність роботи;
  • Швидкість вивчення та набуття практичних навичок в роботі з програмним забезпеченням;
  • Комфортне впровадження програми у підприємство без втрати важливих даних;
  • Високий рівень безпеки, захищеність програмного забезпечення від несанкціонованих дій сторонніх осіб;
  • Зручний інтерфейс.

В той же час, аби отримати всі ці переваги, варто купувати програму лише у офіційного розповсюджувача, аби уникнути ризику збою ПЗ у роботі.