Безпека: товщина загартованого скла може варіюватися орієнтовно від 5 до 11 мм. Воно з легкістю витримує сильні вітрові навантаження та вплив дощу та граду. Щоб розбити або навіть пошкодити таке скло, потрібно докласти чимало зусиль, але навіть у разі руйнування конструкції поранитися нею практично неможливо, оскільки скло розсипається на дрібні не травмонебезпечні частинки. За бажанням можна замість загартованого встановити ще міцніші види скла - броньоване скло або триплекс.

Комфорт: сучасні безрамні конструкції надійно захищають приміщення від сонця, вітру, снігу, пилу, дощу, комах та гучних сторонніх шумів. У нашому гучному та швидкому світі ці переваги безрамного скління дозволять вам організувати собі комфортний відпочинок.

Естетика: безрамні конструкції, а особливо від https://maleta.com.ua/, ідеально вписуються у фасад будинку будь-якого архітектурного стилю. Їх можна встановити майже всі без винятку об'єкти. Вони не обтяжують і псують зовнішній вигляд будівлі, надаючи йому легкість і певну простоту.

Панорамний вид: можливість спостерігати за навколишнім світом, ніби зливаючись з ним — одна з найпривабливіших переваг безрамних систем. Приміщення з панорамними вікнами завжди залите світлом і візуально виглядає щонайменше вдвічі просторіше, ніж із звичайними віконними конструкціями. Якщо ви хочете захистити меблі та шпалери від вигоряння та забезпечити комфортний мікроклімат усередині приміщення, варто задуматись про тонування скляних поверхонь.

Міцність та надійність: у таких системах використовується особливо міцне загартоване скло, яке одержують за допомогою певної термообробки звичайного скла. Тому стійкість до навантажень збільшується майже у 8 разів, якщо порівнювати зі стандартним склом. А високий рівень якості безрамних конструкцій, що виготовляються за європейською методикою, гарантує надійність та довговічність експлуатації.

За всіх переваг безрамне скління все ж таки має кілька недоліків. Такі конструкції через відсутність рам мають слабку теплоізоляцію. Також вони не передбачають можливості встановлення москітної сітки та вимагають ретельного догляду для підтримки гарного та естетичного зовнішнього вигляду. Ну і, звісно ж, ще один недолік такого виду скління - це його достатньо висока вартість.