Дитячий організм дуже вразливий, оскільки тільки проходить стадії формування та розвитку. У такий період консультація педіатра являється дуже важливою, про це повинні потурбуватися батьки дитини. Таким чином можна буде не хвилюватися про стан маленького спадкоємця. Або ж перехопити проблему зі здоров’ям на ранніх етапах.

Наша приватна клініка надає послуги лікаря-педіатра. Діти залежать від турботи дорослих, тому варто забезпечити послуги самого високого рівня.

Педіатричні послуги від професійного лікаря

У нашій клініці надаються наступні послуги лікаря-педіатра:

  • Проведення планових профілактичних оглядів лікаря-педіатра. Контролюється фізичний та психомоторний розвиток стану дитячого здоров’я;
  • Розробляється індивідуальний план огляду та додаткового обстеження, якщо будуть виявлені відхилення;
  • Проведення консультації для батьків, щодо раціону харчування для дитини, харчування. Те, що може сприяти розвитку та створенню потрібного середовища та профілактичних дій щодо уникнення травм та різних захворювань;
  • Надання первинного огляду дитини, що захворіла. Призначення лікування, беручи до уваги діагноз терапевта;
  • Направлення до спеціалістів та діагностичні процедури, щоб уточнити первинний діагноз;
  • Спостереження за хворою дитиною, створення індивідуальної програми, контроль під час того, як лікують маленького пацієнта.

Також до переліку послуг, входить огляд дитини, щодо проведення щеплень та вакцинацій для профілактики.

Переваги приватних послуг нашої клініки

Сучасна приватна клініка Medialt, турбується про кожного пацієнта, який довірився нам та записався на консультацію. Маленькі пацієнти не стають винятком, робимо все необхідне для того, щоб дитина росла здорова та життєрадісна.

Підходимо до аналізу проблеми комплексно, щоб не тільки оцінити симптоми, а й ті фактори, що мають можливий вплив.

Усі технології, що тут використовуються, являються найновішими. Також маємо співпрацю з лабораторіями України, що є провідними. Взаємодія з нашими клієнтами має максимальний рівень комфорту, сервіс привітний. Діти та дорослі отримують не тільки якісне лікування, але й позитивні враження від отриманих послуг.

Потурбуємося про здоров’я з малого віку. Тоді у більш дорослому виникне набагато менше проблем. Багато чого залежить від нас та відповідального ставлення до самопочуття.