Чи не кожен хоче мати затишне житло. Але часом є певні обставини, які псують ваше перебування вдома.  Такими факторами може бути колод в квартирі, пліснява, грибок, затікання на балконі або лоджії.

Компанія vashfasad.com.ua покликана на те, щоб покращити стан вашої квартири або дому, зробити його комфортним та красивим.

Ми представляємо широкий спектр послуг, який включає: утеплення квартир та приватних будинків, утеплення окремо балконів, їх реставрація та ремонт, ремонт покрівель, козирків, відливів на вікнах.

Здається, що це не життєво важливі послуги, але коли ви маєте таку проблему, то життя перетворюється на пошук рішення та виправлення ситуації.

Для замовлення таких послуг варто обрати надійного партнера. При виборі компанії підрядчика звертайте увагу на наявність всіх необхідних документів. З вами неодмінно має заключатись договір, в якому прописані всі деталі, такі як терміни, вартість робіт та умови оплати. Цей документ буде для вас гарантією виконання робіт.

Ми надаємо наші послуги більше 15 років. Компанія має необхідні документи та дозволи на проведення утеплювальних та висотних робіт. Наші спеціалісти готові зробити ваше помешкання більш теплим та комфортним в короткі терміни.

Для багатьох замовників дуже важко обрати підрядника, адже на ринку існують недобросовісні виконавці, які беруть гроші наперед та не виконують свої зобов’язання.

Тому ми пропонуємо повну пост-оплату по завершенню проекту. Ви приймаєте роботи і лише потім оплачуєте.

Для нас важливо бачити задоволених клієнтів, адже більшість наших замовлень  - це рекомендації від тих, хто вже замовляв послуги в нас, тому свою репутацію ми цінуємо.

Виїзд на замір в нашій компанії безкоштовний тому ви нічого не втрачаєте, ви можете просто проконсультуватись зі спеціалістом, обговорити всі питання, які вас цікавлять та дізнатись вартість. Якщо для вас вона буде непосильною, ми маємо розтермінування платежів, що дозволить вам полегшити процес виплати і він не буде таким травматичним.

Ми будемо раді співпраці та можливості зробити вашу оселю комфортною. не відкладайте комфорт на потім.