Пакети з паперу поступово стають надзвичайно популярними у побуті практично кожного українця. Використання такої тари під час закупів або для транспортування різної продукції дає змогу значно покращити стан навколишнього середовища. Виробництво паперових пакетів в наші дні забезпечує великий вибір виробів, які можна використовувати для харчових та промислових продуктів. Найчастіше реалізатори товарів намагаються придбати крафтові пакети оптом, оскільки саме такий матеріал вважається найбільш міцним та витривалим. В такій упаковці зручно відпускати, наприклад, різноманітні крупи: в них вони ідеально зберігаються протягом тривалого часу. Окрім того, крафт пакети оптом потрібні підприємцям, які працюють у сфері подарунків та сувенірів. Особливо цінуються у цих випадках ламіновані варіанти.

Крафтовий ламінований пакет — що це таке?

Крафтовий папір відноситься до найбільш міцної сировини, яка використовується під час виробництва пакувальних виробів. За допомогою додаткової обробки ламінуванням виготовлені з крафтового паперу вироби отримують ще кращий показник міцності. Сам процес ламінування — це специфічний спосіб обробки поверхні паперу, після чого він стає гладким, наче вкритим воском.

Окремо можна виділити два варіанти крафтового ламінування:

  • З глянцевим покриттям — такі пакети частіше потрібні у випадках, якщо потрібна святкова, подарункова упаковка.
  • З матовим покриттям — витримують інтенсивний режим використання, підходять для щоденного вжитку.

У будь-якому випадку нанесення ламінації на крафтовий папір дає можливість отримати дуже гарну, стильну та презентабельну упаковку.

Основні переваги крафтових ламінованих пакетів

Незалежно від того, який тип ламінації буде обраний, глянцевий чи матовий, готові вироби забезпечуватимуть гарні показники міцності. Їх можна буде використовувати, як багаторазовий варіант і брати з собою на закупи до будь-якого магазину. Ламінація добре захищає упаковку від вологи, а тому ані сніг, ані дощ для пакету не будуть страшними. Важливо і те, що ламінатна плівка чудово захищає поверхню від впливу ультрафіолету, запобігаючи вицвітанню кольорових малюнків.

Не варто забувати й про те, що зазвичай придбати продукцію подібного формату виробники пропонують у різних розмірах. Тому багато хто зі споживачів намагається мати вдома відразу кілька варіантів таких пакетів. Придбати ламіновані крафт-пакети можна гуртом та в роздріб на сайті компанії «Борса».