Чому варто лікувати зуби під мікроскопом

Мікроскопи зробили революцію в стоматології. Стоматологічні оптичні системи дозволяють лікарю до найдрібніших деталей роздивитись ділянку лікування під багатократним збільшенням (від 3 до 40 разів) та виконати усі маніпуляції з максимальною точністю. Це виключає можливість помилки та вторинних ускладнень.

Застосовуючи операційний мікроскоп 70% зубів, які часто приречені на видалення, можна врятувати. При лікуванні без мікроскопа лікар обмежений здатністю людського ока бачити дрібні деталі. До основних переваг лікування зубів під мікроскопом можна віднести:

1. Більш точна та рання діагностика

Стоматологічний мікроскоп збільшує зображення, тому його використання під час звичайного огляду зубів може допомогти стоматологу діагностувати проблеми із зубами на ранній стадії. Стоматолог може побачити ранній карієс, роздивитись наявність додаткових каналів в коренях зубів і виявити бактеріальні інфекції під тканинами ясен, які неможливо помітити неозброєним оком.

2. Вища точність лікування

Стоматологічні мікроскопи роблять важкодоступні ділянки ротової порожнини більш видимими та доступними. Це дозволяє стоматологам проводити лікування з підвищеною точністю. Невеликий, вузький отвір кореневого каналу краще лікувати шляхом точного видалення зруйнованої структури зуба, це призводить до мінімальної інвазивності.

Важливим є більш зберігаюче препарування тканини зубу, тому що робота проводиться з інструментами малого діаметру. Навіть у дзеркал для огляду маленький діаметр: у порожнині роту мінімальна кількості інструментів малих за розміром, що дозволяє пацієнтам утримувати рот не так широко відкритим. Також дуже часто використовується бор малого діаметру. При цьому видаляються лише уражені частинки, без пошкоджень здорових тканих зубів. Чим більше в зубі залишається здорових тканин, тим більш міцним він залишається.

3. Мікроскоп економить час пацієнтів і лікарів

Однією з головних переваг використання мікроскопічної стоматології є те, що вона покращує ергономічність. Тобто тривале лікування займає менше часу, завдяки детальному і точному зображенню. Це у свою чергу створює комфортне лікування зубів як для пацієнта, так і для стоматолога.

4. Підвищує якість стоматологічних послуг

З використанням мікроскопу лікар без особливих зусиль може дістатися до важкодоступних ділянок ротової порожнини і зуба, тому лікування проходить більш комфортно та безболісно.

5. Документація та комунікація

Процес документування стоматологічної процедури також може полегшити стоматологічний мікроскоп. Процес лікування можна записати та інтерактивно пояснити пацієнту – який діагноз і де саме було проведене лікування.

Завдяки лікуванню зубів під мікроскопом в стоматології медичного центру “МЕДГАРАНТ” у Черкасах, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте сучасні стоматологічні послуги найвищої якості. Щоб отримати комфортну та якісну стоматологічну допомогу, відвідайте стоматологію медичного центру “МЕДГАРАНТ”.