Для одних літо — це спекотна пора, коли хочеться лише лежати на пляжі й пити коктейлі. Для інших — час, коли можна розважатися, пробувати щось нове й відкривати для себе досі не знайомі горизонти.

Якщо ви належите до останніх — ми підготували для вас щось цікаве й особливе. Тож сьогодні розкажемо вам про заняття, які припадуть вам до душі спекотного літа, зможуть освіжити ваше тіло та емоційний стан.

Екскурсія в Чорнобиль

Пам’ятаєте події 26 квітня 1986 року з власного досвіду чи уроків історії? У вас є можливість на власні очі побачити саркофаг над 4 реактором, здійснити прогулянку по Прип’яті, почути головні факти про катастрофу. Ви можете відправитися туди самостійно в складі туристичної групи, або ж організувати поїздку для своєї компанії. На сайті Bodo.ua знайдете безліч варіантів екскурсії в Чорнобиль й обере собі найкращий варіант. Ознайомитися з ними можна за посиланням https://www.bodo.ua/ekskursii/chernobyl/.

Прогулянки на конях

Для тих, хто любить активний відпочинок на свіжому повітрі, пропонуємо познайомитися з великими хвостатими тваринами. Лікування кіньми має власну назву — іпотерапія. Вона покращує психоемоційний стан, підіймає настрій, заряджає на позитив. Крім того, під час катання верхи у вас будуть залучені всі групи м’язів, що позитивно відіб’ється на вашому здоров’ї. До того ж прогулянки на свіжому повітрі дуже корисні. Звертайтесь у кінні клуби й вас познайомлять з найкращими конями.

Сходження на вершину Карпат

Раніше ви бачили гори лише на фото та в фільмах? Чи, можливо, завжди себе обмежували прогулянками з ночівлею в лісі? Що ж, цьогоріч прийшов час зробити свій вікенд незабутнім та не схожим на попередні. Піднятися на вершину Українських Карпат — завдання кожного українця, який любить активний відпочинок. В процесі ви побачите неймовірної краси пейзажі, вдихнете свіже лісове повітря на повні груди, отримаєте новий досвід. Ви можете обрати для себе як одноденний маршрут, так і варіант з ночівлею в горах.

Сплав на байдарках

Як щодо триденного екстремального відпочинку? Ми пропонуємо провести його на воді! Так, тим, хто боїться водної стихії, такий варіант не підійде — річковий потік, страх втратити рівновагу може їх налякати. Всім іншим така екстремальна розвага прийдеться до душі й стане чудовою сторінкою у літніх спогадах.

Політ на флайборді

Ні, вам не потрібно підійматися в небо, щоб політати. Флайборд — це пристрій, який за допомогою напору води підніме вас на висоту 1-2 м над поверхнею озера чи річки. Вам видадуть рятувальний жилет, а інструктор розкаже як себе поводити. Під час екстремального враження у вас буде відчуття, що ви вмієте літати й ви забудете про страх.

Подорож на надувному човні по річці

Організуйте водну прогулянку для двох чи компанії по чудових мальовничих місцях річки Бобровня. Ви на власні очі побачите річкові лілії, латаття, черепашок і навіть бобрів! Все необхідне екіпірування для сплаву ви отримаєте по приїзду на місце старту.

Літо — пора робити справи, які ви не наважувалися робити до цього моменту. Тож не втрачайте можливостей та моментів — наше життя для цього надто коротке. Проживайте його так, як того хочеться вам!