При виборі одягу для немовлят потрібно враховувати різні параметри: склад тканини, крій, розмір, зручність у використанні. Чудовою альтернативою пелюшкам та сорочечкам будуть боді та чоловічки

Так називають комбінезони із застібками по всі довжині. Сліпи зручні для мам: щоб замінити підгузок, достатньо звільнити нижню частину тіла. До того ж чоловічки комфортні для маленьких діток, які не люблять переодягатися. У боді спинка малюка завжди закрита. Якщо одягнути дитину в сорочечку з повзунками, вона скручуватиметься і задиратиметься. 

Боді можна використовувати:

  • як повсякденний одяг;
  • під час сну;
  • на прогулянках;
  • в якості нарядного одягу.

LAVMQHUdaattFziGzh2Wuoj1TSG368tJQL4k_BYbc-9drWnj9H9WpoyxAsxw12w_m5iLdqOUR7_UGgC_ptRNqsgwqxSvgu0jjaAr0N-5Tnj5Pa1Hw5dSnEYFPPJaW8jtsS9ZW87nMfoSrQGBTrA9tgylL9oz

Різновиди чоловічків

Чоловічки можуть бути різними. Обирайте варіант, який вам сподобається за кроєм, дизайном, кольором, типом застібок:

  1. Пісочник – зручна річ на літо. Він схожий на футболку, поєднану із шортами. Моделі для дівчаток можуть бути доповнені спідничкою. 
  2. Сліпом називають різновид комбінезона, який виглядає як сорочечка та штанці, з'єднані між собою. Такий одяг надає повну свободу рухам.
  3. Боді-футболка – модель виконана у вигляді трусиків, поєднаних із футболкою з коротким рукавом. Можна носити як натільний одяг цілий рік.
  4. Боді з довгим рукавом – варіант для осені чи весни. Такі чоловічки можна комбінувати з повзунками або штанцями.
  5. Боді-майка – зручна модель на літо. У спеку дитині буде комфортно, тому що плечі відкриті, при цьому боді закриває спинку і дозволяє швидко замінити підгузок малюкові.

6POZeESKNF87EeIA9XSKtIYd-FsZdaPW5djGXNbYSY8eS4rhCmfU_ifLxlfTpMK3aeULiEnHCUfns2Rht68ZhEXtFU3iYpJHkWCzkgUG2hQZ3Dj885zjA4KzfhJFJ6-C7YSNv8RLiYlVbymaWVzG093EWYeR

Який обрати матеріал

Шкіра новонародженої дитини ніжна та чутлива, тому при виборі одягу важливо звертати увагу на склад тканини. Якісний брендовий одяг шиється з гіпоалергенних матеріалів, приємних на дотик. Тканина повинна бути «дихаючою» та добре вбирати вологу.

Один із найкращих варіантів – 100% бавовна. Для надання зносостійкості та еластичності виробники можуть додавати незначні кількість поліестеру або еластану. Декоративні елементи можуть бути виконані з поліаміду та нейлону.

qEKtGKv_OLjtxgjGxASrlgydErrSqDReWhxlmArmKjp7i45DJsCLvXzjFtJ0WjG6MUglXLdm5dLWZjhCXzykrFmDYXag_PAld80074sqjCRyOkIpEXw3A0mAfLX5SKBUaEoIWSLX_a9Kaw8cF2e-H3YJF6Ps

Які краще застібки

Зручність чоловічків в тому, що вони повторюють контури фігури малюка, швидко надягаються завдяки функціональним застібкам. Зазвичай вироби на кнопках, що розташовані по всій довжині боді. Застібки можуть бути розташовані по центру чи асиметрично. Можна купити чоловічки, які застібаються в області ніжок та ззаду біля горловини.

Моделі на ґудзиках підходять спокійним діткам, які не вередують під час перевдягання. Варіанти на блискавці одні з найзручніших – їх можна швидко зняти та надіти на малюка.

Пісочники фіксуються кнопками ззаду в області горловини та між ніжками. Боді-майки та моделі з довгим рукавом застібаються лише в області ніжок, а надягаються через голову.

Дизайн та колір

Для новонароджених малюків частіше обирають одяг пастельних відтінків. Старшим діткам можна придбати більш яскраві речі. Маленьким дівчаткам личать боді абрикосового, червоного, коралового кольору, декоровані рюшами та контрастними комірцями.

Хлопчикам можна вибрати моделі в смужку з принтами на морську тематику, декоровані милими драконами, ведмедиками, зайчиками.