Ви впевнені, що Ваш продукт упакований привабливо? Зовнішній вигляд тари приковує погляд і дозволяє зрозуміти вигоди товару лише за кілька секунд? А покупець ловить себе на думці, що хоче купити саме його?

За негативної відповіді варто проаналізувати зовнішню обгортку Вашого товару та спровокувати її роботу на інтенсивний розвиток проекту.

Звична функція тари будь-якого формату втратила свою актуальність ще півстоліття тому. У гонитві за покупцями для виробника стала важливою розробка дизайну упаковки та етикетки. Авжеж якісний товар пропонують багато підприємств. 

Як підштовхнути покупця віддати перевагу і гроші саме за Ваш продукт?

1. Потрібно чітко розуміти особливості, переваги та недоліки свого товару. Не бійтеся слова «недолік». Їх теж треба усвідомлювати та не заперечувати. А от у рекламній діяльності на них просто не наголошують.

2. Кого цікавить Ваш продукт? Правильно складений аватар клієнта, якому потрібні переваги товару із першого пункту, допоможе зрозуміти психологічний портрет майбутнього покупця.

3. Які проблеми допомагає вирішити Ваш товар аватару Василю? Вирішення саме цих питань має містити дизайн проект упаковки або етикетки.

4. Який психологічний настрій Василя? А отже, на які комбінації шрифтів, ліній, 2-3-х кольорів він зверне увагу?

5. Які його фізичні можливості? Чи зможе він побачити інформацію, дістати продукт, використовувати упаковку повторно?

6. Якій манері спілкування віддає перевагу аватар? Кожен дизайн макет упаковки містить індивідуальний меседж покупцю. Яка мова йому буде зрозуміла, та який стиль спілкування викличе довіру?

Як бачимо, розробка дизайну упаковки товару – складний процес, що вимагає професійного дослідження цільової аудиторії, застосування інструментів маркетингу для аналізу отриманих результатів, і лише потім надходить в роботу до дизайнерів.

Що таке константи для цільової аудиторії?

Тісне ознайомлення з портретом покупця формує деякі аксіоми (константи). Розглянемо варіанти:

• Контакт із ЦА, що активно працює над стабілізацією екологічної ситуації на планеті. Якщо Ви для таких продаєте екологічний продукт, то і розробка упаковки товару має продовжувати ідею збереження середовища. При її виготовленні повинні використовуватися матеріали, що перегнивають, можливо, в пріоритет міцності.

• Заява про якісний товар має супроводжуватись якісною етикеткою. Не врятує ситуацію навіть яскрава розробка упаковки, ціна якої буде мізерною через економію на матеріалах.

• Почуття, викликані емоціями після декілька секундного знайомства з упаковкою, формують певні очікування. Важливо передбачити їх і не втратити довіру покупця. Тому що у розумінні клієнта упаковка та продукт є одним цілим.

Як вирішити мою проблему?

Приваблива тара може перенести товар у категорію преміум, а безглузда упаковка опустити до рівня ширвжитку. Констатація знань про клієнта на етикетку – основний шлях вирішення Вашої проблеми. Цей процес потребує одночасної роботи кількох спеціалістів, максимальної віддачі від виробника. Тільки Ви знаєте, навіщо і для кого створили свій продукт.

Gagarinstudio має великий досвід у розробці бренду, прайс на дизайн упаковки можна отримати, зв’язавшись з командою. Робота над кожним проектом починається з конструювання концепції, що продає, модернізує бренд, розробляє конкурентний дизайн упаковки. Агентство Gagarinstudio сьогодні спостерігає за успішним розвитком бізнесів багатьох своїх вже відомих клієнтів.