Кожна дівчина мріє про красиві, здорові та густі локони. Однак найчастіше ми виснажуємо своє волосся частими гарячими укладаннями, агресивними фарбуваннями та неправильним доглядом. Для того, щоб повернути своїй зачісці доглянутий вигляд, необхідно правильно підібрати засоби відновлення волосся. Спеціалісти 1beauty.com.ua підготували для вас ТОП-5 ефективних рекомендацій щодо догляду за волоссям.

Шампунь та кондиціонер для відновлення волосся

Як доглядати волосся при інтенсивному пошкодженні структури? Почніть з основного – замініть ваш звичний догляд за кошти для відновлення. Такі шампуні та кондиціонери мають у своєму складі активні речовини, що проникають глибоко у структуру волосся, відновлюючи її зсередини, дуже дбайливо очищуючи шкіру голови. Маленька порада: використовуйте шампунь і кондиціонер однієї серії, ці засоби ідеально доповнюють властивості один одного, дозволяючи досягти ідеального результату.

Маска для інтенсивного відновлення волосся

Спеціальні маски допоможуть повернути вашому волоссю щільність та еластичність. Ці засоби забезпечують додаткове зволоження волосся, а також забезпечують захисний бар'єр, завдяки якому зменшується травматичний вплив навколишнього середовища. Робіть маски, що відновлюють, 2 рази на тиждень, і ви не дізнаєтеся ваше волосся вже через місяць регулярних процедур.

Ніяких укладок без термозахисту

Великою помилкою у догляді волосся є ігнорування засобів термозахисту перед укладанням. При використанні фена, гарячих прасок і щипців волосся стає ламким і неживим. Тому для підтримки здорового стану необхідно використовувати спеціальні захисні спреї та креми для укладання. Доведено, що при такому догляді волосся покривається мікро-плівкою, яка дозволяє зберегти структуру волосся гладкою та зволоженою. Наносите термозахист на вологе волосся щоразу перед сушінням феном.

Введення у догляд олій або ампул для волосся

Щоб забезпечити інтенсивне харчування сухим і неживим волоссям, використовуйте масла або ампули для відновлення волосся. Засоби можна підібрати залежно від типу вашого волосся та ступеня їх пошкодження. Масла дозволяють позбавитися від січених кінців, вони проникають глибоко у волосся, компенсуючи втрату вологи та корисних речовин. Ампули, у свою чергу, містять комплекс активних речовин, які благотворно впливають на здоровий стан волосся, забезпечують ефект "філлера", заповнюючи структуру волосяного покриву.

Безаміачні фарбування

Коли волосся потребує харчування і інтенсивного догляду, важливо використовувати фарби, що щадять, для підтримки кольору волосся. Безаміачні краски для волосся дозволяють пігменту проникнути вглиб волосся, не травмуючи його. Унікальна формула таких фарб надасть волоссю шовковистість, захистить пасма, дбайливо обволікаючи і зберігаючи їх природний блиск.

Що робити з недоглянутим волоссям знають експерти інтернет-магазину 1Beauty. Ви можете підібрати весь необхідний догляд відновлення волосся, починаючи від шампунів, закінчуючи фарбами для волосся. А якщо вам знадобиться допомога hair спеціалістів, просто зверніться за консультацією. Наш магазин працює тільки з найкращими брендами з усього світу, тому ми підберемо ідеальний догляд для вас та ваших локонів.