Неспокійне середовище навколо викликає багато суперечок всередині людини. Які емоції варто вважати нормальними, а які можуть надалі спровокувати психічний розлад – здатен оцінити лише спеціаліст. Навіть якщо ваші симптоми здаються недостатньо “вагомими” - слід звертатися по допомогу психотерапевта. Психотерапія здатна принести користь та попередити розвиток більш глибинних проблем.

Психіатр в Києві

Навіть якщо прийом у лікаря вже призначено, у будь-якому випадку людина може допомагати собі сама – як до початку, так і упродовж лікування. Загальні поради, які дав би будь-який лікар, є наступні:

  • бути терпимими до себе, тобто дозволяти собі проживати навіть “погані” емоції;
  • не брати на себе більше справ та відповідальності, ніж можеш витримати;
  • намагатися контролювати те, що можна – адже відчуття контролю над ситуацією надає психологічної стабільності. 

У будь-якому разі, консультація психіатра або психотерапевта – це професійна допомога, і ніщо не здатне її замінити. Зокрема, психіатрія займається наступним колом питань:

  • лікування психічних розладів;
  • їх дослідження та попередження.

Консультація психіатра, на відміну від прийому у психотерапевта – це зустріч зі спеціалістом, що має медичну освіту та по праву називається лікарем. Саме тому психіатр в Києві https://altera.center або будь-якому іншому місті України має право призначати прийом медичних препаратів, та виписувати рецепти на них. 

Консультація психотерапевта

З іншого боку, психотерапія – послуга, яка стане у пригоді в наступних випадках:

  • подолання стресу та його наслідків;
  • емоційна нестабільність;
  • проблеми у стосунках;
  • шкідливі звички тощо.

Консультація психотерапевта буває індивідуальною, або груповою – для подружжя, інших членів родини, робочого колективу і т.п. Якщо ваш психотерапевт в Києві, а ви – в іншому місті, або навіть поза межами України, психотерапію можна отримати в режимі онлайн.  

Психологічний центр ALTERA – це команда спеціалістів, що працюють у галузі психічного здоров’я людини – від психіатрії та терапії, до психодіагностики та профорієнтації. Відгук клієнтів про кожного терапевта можна побачити на сайті центру. Якщо вам потрібен психотерапевт в Києві – його пошук найліпше за все довірити професіоналам. Адже їх досвід дозволить зробити це швидко та надійно, а також зберегти час та кошти – які могли б бути витрачені на неякісну терапію. 

 

Автор: Ольга Королик (Психотерапевт, спортивний коуч).