Останнім часом стала дуже популярною гра на гітарі та навчання грі на цьому інструменті. Це пов'язано не тільки з модою, але й варто пам'ятати, що гітара – чудовий інструмент для самостійних занять. Звичайно, щоб розвивати свої навички, потрібно багато часу та праці, але велика перевага в тому, що ви швидко побачите результати своєї праці. Якщо ви вирішили зайнятися навчанням, варто купити гітару в інтернет магазині музичних інструментів та аксесуарів - Monkeymusic.ua. Пропозиція каталогу включає:

  • Електрогітари. Класичні гітари. Бас-гітари. Акустичні гітари.
  • Укулеле.

Звук – дуже індивідуальна та суттєва риса будь-якого музичного інструменту. Власне, це головний критерій, яким ми керуємося, купуючи інструмент. Гітара належить до тих інструментів, які мають своє власне звучання завдяки своїй конструкції, тобто матеріалам, якості виготовлення і струнам, що використовуються в інструменті. Гітара також може мати звук, створений з використанням різних типів гітарних звукознімачів та ефектів для моделювання звуку певним чином для потреб, наприклад, даного музичного жанру.

Що варто врахувати під час вибору гітари?

  • Класичні та акустичні гітари найчастіше рекомендуються новачкам не просто так: вони мають легший звук, не потребують додаткових аксесуарів, виробляють правильні звички. Купуючи гітару, насамперед слід орієнтуватися на якість її природного звучання, тобто. на те, наскільки вона звучить сухо чи, іншими словами, сиро. У випадку акустичної або класичної гітари ми можемо перевірити її відразу після налаштування.
  • Якщо ви думаєте про вибір між класичною гітарою та акустичною гітарою, класична виразно більше підходить для навчання. В основному це пов'язано з типом струн, що використовуються на інструменті – нейлонові струни легше захоплюються і мають більш бархатистий звук.
  • Вибір матеріалу гітари. Найчастіше використовувані матеріали: червоне дерево, вільха, клен, липа, ясен, чорне дерево. Кожен з них має свої особливості, які безпосередньо відбиваються на фінальному звучанні гітари.

В інтернет магазині музичних інструментів Monkeymusic.ua представлений великий вибір гітар відомих світових виробників за найвигіднішою ціною з доставкою по країні. Скористайтеся вигідною пропозицією та оформлюйте покупку прямо зараз. Всім тим, хто починає, бажаємо вдалого вибору і насамперед наполегливості в навчанні.