На сьогоднішній день – новини міста Умань охоплюють більшу частину подій у галузях економіки, влади, культурного життя тощо. І для тих, хто воліє першим бути в курсі того, що відбувається, варто перейти на сайт: https://uman-info.misto.in.ua/, інформаційного порталу Умань-info, де завжди найактуальніша інформація прямі репортажі, курси валют та багато іншого. Зручна навігація сайту за категоріями: влада, економіка, кримінал, новини, спорт допоможе швидко знайти потрібну інформацію.

З останніх новин:

  • Комбінат із Черкащини відмовився від газу та перейшов на енергоощадні технології. Таким чином, підприємство продовжує роботу у звичайному режимі, не зупиняючи своє виробництво.
  • Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету перемогли у престижному турнірі зі змішаних єдиноборств. У педуніверситеті визначили переможців турніру з гумору на Кубок ректора.
  • В Умані вирішено проблему з кислородом для хворих на CОVID-19, нековідну важку пневмонію, обструктивні бронхіти та інші складні захворювання.
  • Баскетболістки з села на Уманщині вибороли «срібло» на першості області.
  • Останнім часом подорожчання цін люди відчувають все швидше. Зокрема, за даними Держстату, ціни на продукцію промисловості 2021-го зросли, які ціни зараз в Умані? Про тарифи на тепло, транзит газу, воду в Умані читайте останні новини на цю тему у стрічці новин порталу.
  • Вирішено проблему швидкої допомоги на перевезення пацієнтів в обласні медичні заклади та спеціалізовані центри України. Сучасний автомобіль швидкої допомоги вже більше 3-х місяців обслуговує пацієнтів.
  • В Умані закрили автозаправку, яка загрязнювала повітря небезпечними речовинами.

У редакційних статтях висвітлюються важливі питання, що стосуються читацької аудиторії, від пенсійної реформи до захисту унікальних природних ресурсів регіону та транспорту. Аналізи, звіти, прогнози. Читайте новини та дивіться відео. Ознайомтеся із поточними спортивними новинами. На сайті ви знайдете результати спортивних змагань, оновлений курс валюти та іншу цікаву інформацію. Інформуємо, показуємо вирішення спільних проблем, пропонуємо ідеї. Будьте в курсі найактуальніших новин. Інформаційний портал Умань - info — це найсвіжіша інформація та новини про економіку, спорт, науку, бізнес та події міста.