"Яка консоль краща?" – це питання з'явилося з появою перших приставок на світовому ринку і не втратило своєї актуальності досі.

Вибираючи приставку кожен геймер стикається з цілим рядом труднощів, адже йому належить порівняти безліч параметрів перш ніж він знайде своїх фаворитів.

Зробивши вибір на користь консолей компанії Соні багато геймерів, незважаючи на задум Соні, розглядають PS4 Slim і Pro замість консолі нового покоління. З виходом PlayStation 5 ціни на консолі нового покоління помітно знизилися, завдяки чому вони стали ще більш доступними ніж були раніше. Проте це не відбилося на складнощах при виборі, з яким стикається більшість геймерів по всьому світу.

Так яка ж приставка краще? Для того, щоб відповісти на це питання, необхідно порівняти їх за головними параметрами для будь-якого геймера, чим ми й займемося в наступному блоці.

Порівняння: PlayStation 4 Slim vs PlayStation 4 Pro

Відібрані для порівняння моделі є модифікаціями оригінальної консолі Соні PS4. Інженери компанії постаралися зробити все щоб ці приставки купили, а тому не дивно, що навіть зараз вони займають топові місця в чартах продажів.

Звернувши на них увагу ви обов'язково задасте питанням, “а в чому ж різниця між ними?”. І для того, щоб відповісти на це питання, нам знадобилося зробити багато чого.

Проаналізувавши всі дані ми вирішили зобразити порівняння у вигляді невеликого чек-листа з найголовнішими та найбільш хвилюючими аспектами для геймерів. Перелік таких аспектів виглядає наступним чином:

  • Ціна

Вартість консолей минулого покоління помітно знизилася з виходом новинок від Соні. Не зважаючи на те, що ціни снилися – вони аж ніяк не зрівнялися. Якщо ви плануєте придбати хорошу консоль за дешево, вам варто розглянути Sony PlayStation 4 Slim як головного претендента. Саме ця консоль на цей час найбільш доступна.

61e59256bbdf7.jpeg

  • Характеристика

Не зважаючи на те, що обидві моделі є консолями одного покоління – PlayStation 4 Pro вдалося обійти всіх конкурентів на ринку. Завдяки злагодженій роботі інженерів і розробників, компанії Соні вдалося створити воістину легендарну консоль, потужність якої випереджає конкурентів практично у два рази.

Якщо ви фанат високої роздільної здатності, максимальної деталізації та високої частоти кадрів – PlayStation 4 Pro це те, що вам потрібно.

  • Актуальність

Як правило, цей параметр не бере участі в порівняннях, але з огляду на те що ми говоримо про консолі минулого покоління – на нього не можна не звернути увагу.

Актуальність PlayStation 4 Slim, не зважаючи на те, що вона вийшла разом з Pro версією – знаходиться під великим питанням.

Причина чому актуальність ПС4 Слім піддається такому сумніву, полягає в тому, що нутрощі PlayStation 4 Slim – ідентичні з комплектуючими оригінальної консолі покоління. Всі характеристики PS4 Slim і PlayStation 4 – ідентичні, на відміну від характеристик PlayStation 4 Pro.

Завдяки максимальній оптимізації, інженерам Соні вдалося вичавити максимум з наявного на момент виходу приставки заліза, щоб створити найпотужнішу консоль в історії Соні.

Саме на PlayStation 4 Pro відмінно працюють всі нові проекти. Візуальні ефекти та відсутність пригальмовувань в нових тайтлах – це те, що здатна вам дати PlayStation 4 Pro.

61e5926794efa.jpeg

Підбиваючи підсумки нашого порівняння можна з упевненістю сказати, що PlayStation 4 Pro це консоль для тих хто хоче максимум за розумні гроші. Не зважаючи на те, що цикл життя цієї консолі повинен був би підходити до кінця – вона з легкістю справляється з усіма новинками. Так що якщо ви хочете пограти в нові ігри без будь-яких проблем – обирайте PlayStation 4 Pro.

Якщо ж вас більше цікавлять ігри минулого, які ви упустили через відсутність приставки від Соні – Слім версія відмінно підійде, щоб надолужити згаяне.

Купити всі моделі Playstation 4 на сайті ви можете за найнижчою ціною, так що не втрачайте час. Відвідайте каталог товарів, виберіть відповідну вам модель і познайомтеся з дивовижним світом консольного геймінгу від Соні.