Всі знають, що прийшовши додому, слід переодягатися в домашній одяг. Серйозних причин для цього достатньо: і гігієнічні, і щоб було зручно, і з метою зберегти презентабельний вигляд того одягу, в якому чоловік виходить у люди. Можна ще інші перераховувати, але немає сенсу.

Пройшовши за посиланням https://kosta.ua/colovikam/, ви зможете придбати за вигідною ціною якісний одяг для дому для чоловіків від бренду Коста!

Вимоги до чоловічого домашнього одягу

Сучасні чоловіки добре знаються на одязі, модних тенденціях на неї і мають свої уявлення, в чому хочуть проводити вільний час вдома. І, про який би вид або предмет одягу не йшлося, він повинен відповідати таким вимогам:

  • Бути гарним. Давно вже минули часи, коли старі треники з колінами, що провисли, і стара майка сприймалися як звичайна справа. Тепер кожен чоловік, що поважає себе, і вдома хоче виглядати елегантно, стильно і модно. Це підвищує чоловічу самооцінку в очах коханої жінки перед дітьми, візитерами, які можуть несподівано нагрянути.
  • Бути максимально комфортним. Тут все зрозуміло — що з того, якщо комплект або піжама дуже гарні, але незручні — там тисне, тут тягне, підняти руку складно, а шви натирають чутливі місця. Комфортність створюється за допомогою кількох факторів: якості матеріалу, грамотного крою, пошиття. На все це треба звертати увагу при виборі, а ще варто брати домашній одяг на розмір більше, це дає свободу рухів і створює приємну атмосферу для тіла.
  • Правильні матеріали. Їхнє велике різноманіття, головна вимога – комфортність для тіла. Повністю цієй вимозі відповідають натуральні та штучні тканини: ситець, бавовна, фланель, сатин, шовк, махрова бавовняна тканина, бамбук, кашемір; або тканини з невеликим додаванням синтетичних ниток (не більше 30% за складом): велюр, інтерлок, стрейч, кулір, футер, рибана та ін. В одязі з таких тканин зручно, тіло дихає, не збирається піт, за ними неважко доглядати. Повністю треба відмовити від віскози, поліестеру, нейлону та іншої синтетики.
  • Відповідність сезону та призначенню. У чоловіка, як і леді, має бути кілька комплектів домашнього одягу: для зими, літа, міжсезоння. Для домашніх справ треба мати темний комплект, який легко прати і сушити, для похмурих днів слід вибрати яскравий одяг, для сонячних — спокійніший за тоном. Піжами для сну фахівці рекомендують підбирати багатотонні, непомітні за кольором.

І головна вимога — одяг має подобатися його власнику. Що з того, якщо чоловікові подарувати дорогий махровий халат, а він почуватиметься в ньому некомфортно, йому більше подобаються класичні домашні костюми з штанів і сорочки. Тому бажано цю тему обговорити заздалегідь, нехай обранець покаже, що він носив із задоволенням, благо, зараз в інтернеті можна все побачити і дізнатися.