У наш непростий час часто замислюєшся про способи захисту себе та своїх близьких. Особливо, це актуально якщо:

  • живеш у районі, де дуже багато безпритульних собак;
  • змушений возити на автомобілі не завжди приємні компанії;
  • твій будинок знаходиться на відстані і може залучити "непрошених гостей";
  • змушений зустрічати дружину/сестру з роботи пізно ввечері або сам/сама просто хочеш мати дозволений засіб самооборони.

А також якщо ти працюєш охоронцем у приватних охоронних структурах, відмінне рішення – дубинка електрошокер.

Що буде, коли застосовуєш шокер?

При застосуванні розряду шокера агресор отримує відчутний розряд, який тимчасово позбавляє його можливості рухатися. У голові паморочиться, а у очах наступають справжні сутінки. Хороший приклад такого електрошокеру кийка – ОСА 1109 Police.

Але не турбуйтеся за наслідки, при всьому тому завдати людині непоправної шкоди, викликати частковий або повний параліч, ядуху або виділення піни з рота, така зброя самооборони не зможе. Відлига людина як раз до приїзду правоохоронців та зможе розповісти та покаятися у своїх правопорушеннях.

Якщо ж вам необхідна зброя нокаутуючої дії для знешкодження злодіїв або зловмисників, придивіться до електрошокера бити 1188 Police, яка здатна завдавати разючих ударів навіть, якщо шар одягу буде 40 мм.

Такі варіанти засобів ліпше використовувати у разі, коли є реальна загроза вашому життю чи здоров'ю при сутичці з правопорушниками. Ця модель кийка має металевий корпус та шипи на кінцівки, що швидко позбавить агресора змоги чинити протиправні дії.

Де краще придбати такі кийки шокери?

Звичайно ж у нашому Інтернет-магазині "Paralizator". Ми маємо великий вибір варіантів кийків для самооборони та роботи у охоронних органах, які при цьому:

  • коштують розумну ціну;
  • високої якості;
  • мають гарні показники, з якими ви можете ознайомитися на сайті.

Замовляйте кийки з допомогою функції швидкого замовлення та чекайте, що вам перетелефонує наш оператор для вибору більш зручної доставки.