Сьогодні прийнято спрощувати все, відмовлятися від формальностей. Наприклад, про вечірку з нагоди свого Дня народження винуватець урочистостей повідомляє через месенджер. Це справді просто та зручно, проте зовсім некреативно. Щоб проявити оригінальність, поверніться до традицій. Використовуйте спеціальні запрошення, щоб покликати друзів та родичів на своє свято.

Пропозиції "УФ Колор"

Сьогодні замовити запрошення на день народження можна онлайн - переходьте на сайт ufcolor.com.ua, щоб дізнатися більше про послугу. "УФ Колор"

порадує швидкістю підготовки карток, адекватними тарифами. Клієнти можуть замовити запрошення не тільки з нагоди Дня народження. “УФ Колор” може підготувати картки до будь-якої події, наприклад, вдасться замовити запрошення на весілля, творчий вечір. Кожний варіант потребує особливого  підходу. 

Запрошення на замовлення будуть підготовлені у будь-якій кількості. Вартість їх залежить безпосередньо від матеріалів, дизайну та інших нюансів.

Якими мають бути запрошення?

Відразу продумайте текст картки. Тут обов'язково мають бути зазначені такі моменти:

  • дата свята;
  • місце проведення;
  • точний час;
  • уточнення щодо дрес-коду, якщо він планується.

Розкажіть також про тематику свята, якщо вона є. Можна додатково вказати контакти для зв'язку, щоб гості могли зв'язатися за необхідності з організаторами та обговорити нюанси.

Стиль тексту може бути будь-яким. Допускається навіть віршована форма. Головне, щоб основна інформація подавалася однозначно та чітко, щоб у запрошених не виникало запитань.

Зверніть увагу на дизайн карток. Вони можуть бути у вигляді звичайних невеликих листівок – це класичний варіант. Можна поекспериментувати із формою. Наприклад, виконати запрошення у вигляді ріжка з морозивом, квітки, тварини.

Картка може бути одинарною. Текст друкується на її зворотному боці. Більш складний і дорогий варіант запрошення – подвійна картка. Тут інформація друкується усередині.

Оформляти картки необхідно тематично. Повітряні кульки, подарунки, квіти – все це використовується в дизайні. Запрошення на дитячий день народження часто оздоблюються мультиплікаційними персонажами.

Доречний декор у вигляді позолоти, блискіток. Іноді використовуються додаткові прикраси – паперові об'ємні квіти, стрічки, гудзики, стрази, намистини. За рахунок цього запрошення стають набагато цікавішими.