Жоден великий чи малий бізнес не може існувати без електроенергії. Рано чи пізно доводиться зробити вибір на користь того чи іншого виробника.

Торгова електрична компанія (ТЕК) є одним з надійних постачальників електроенергії та природного газу для середнього та малого бізнесу. Вона стала однією з трьох найбільших компаній – постачальників електричної енергії на території України. До числа клієнтів входить більше восьмиста підприємств різних сфер діяльності.

Tek.energy пропонує умови оплати за спожиті послуги, що максимально підходять кожному клієнту. Додатково надає низькі тарифи для бізнесу та сервіс і підтримку високої якості.

Компанія забезпечує висококласний сервіс та низьку вартість послуг. Таким чином ТЕК сприяє розвитку регіону та покращенню якості життя населення.

Переваги співпраці з ТЕК в м. Черкаси:

  • надійний та безперебійний розподіл електроенергії для бізнесу – для підприємств, які безпосередньо залежать від даних поставок;
  • задовольняється попит на енергоресурси, який постійно зростає;
  • відбувається розвиток галузі за рахунок застосування нових технологій;
  • експлуатація мережі електропостачання також відбувається із застосуванням нових технологій;
  • потреби споживачів в електричній енергії задовольняються максимально, безпечно та ефективно.

Постачання газу

Ціни на даний енергоресурс завжди були високими не лише для населення, але й для бізнесу. Вартість послуг з розподілу та використання газу – одна з найбільших. Обов’язковою умовою для отримання послуг будь-яким споживачем (чи то представники бізнесу, чи місцеві жителі) є підписання договору з постачальником.

Наявність договору забезпечує уникнення проблем з раптовим підвищенням вартості. Коли ціна зафіксована в документах, постачальник не може її підвищити, не попередивши Замовника. Це дозволяє сформувати чіткий план витрат для бізнесу.

ТЕК – також постачальник газу за нерегульованою вартістю. Кожен клієнт важливий, тому при розрахунку ціни враховуються індивідуальні потреби кожного споживача. Низька ціна, постійне вдосконалення якості надаваних послуг, покращення сервісу – основні завдання компанії.

Для того, щоб змінити постачальника потрібно звернутися до поточного з повідомленням про наміри призупинити надання послуг. Після цього потрібно зустрітися з фахівцем, що підключатиме до газової мережі. Протестувавши послуги, порівнявши всі аспекти їх надання, можливо обрати найкращий варіант.

Постачання електроенергії

Постачальник електроенергії в Черкаській області, а саме Торгова енергетична компанія, постійно турбується про успіх і розвиток своїх партнерів, пропонуючи скористатися найвигіднішими пропозиціями. При чому, тарифи на електроенергію для підприємств завжди суттєво відрізняються від цін на дані послуги для населення. Велике значення для їх розрахунку має клас напруги.

Клієнтами Торгової електричної компанії є виробництва, готелі, кафе, ресторани, пекарні, заводи, магазини, салони краси, тощо. Кожному споживачу забезпечений індивідуальний підхід та врахування особливостей для якісного надання послуг.

Оскільки ціни на енергоресурси постійно зростають, варто заздалегідь потурбуватися про якісну та взаємовигідну співпрацю, підібравши якісних енергопостачальників та газопостачальників.

В рамках високої конкуренції Торгова електрична компанія намагається надати найбільш оптимальний тариф на енергоресурси для бізнесу.

ТЕК має багато вдячних та задоволених клієнтів, що зекономили свої час та гроші, почавши користуватися послугами компанії.