Дефіцит вітамінів і мінералів часто виникає у внутрішньоутробному періоді. В основному через неправильне харчування матері, для якої важливими є супрадин актив вітаміни для дорослих, хоча це також може бути наслідком багатьох захворювань, коли порушується засвоєння поживних речовин організмом. Думки щодо прикорму дітям розділилися, але лікарі все частіше рекомендують його з перших днів життя. 

Чи безпечні харчові добавки для дітей?

Найважливішим у добавках є, звичайно, правильний підбір доз, який здійснюється за допомогою аналізів крові, орієнтованих на вміст даного вітаміну. Представники компанії, яка займається розповсюдженням вітамінів, наголошують, що важливо тягнутися до добавок, склад яких розрахований на дітей. Препарати, призначені для самих маленьких (в тому числі немовлят), повинні не тільки містити оптимальну кількість вітамінів та мінералів, але, перш за все, не повинні містити речовин, що викликають алергію та подразнення травної системи.

Вітамін D - від народження

Найпоширенішою добавкою для немовлят є вітамін D. Завдяки інтенсивному росту дитини, він забезпечує правильний розвиток і запобігає багатьом серйозним захворюванням. Його можна додавати в якості окремого інгредієнта або в суміші, спеціально створені для немовлят, до яких часто додають інші жиророзчинні вітаміни та добавки.

Наслідки дефіциту вітаміну D у немовлят:

  • кістковий рахіт;
  • схильність до переломів і дегенерацій;
  • збій в роботі нервової системи;
  • слабкість організму і запалення;
  • підвищений ризик аутоімунних захворювань.

Недоліки на такій ранній стадії розвитку можуть спричинити багато хаосу в організмі, на жаль, будь-які зміни не будуть оборотними. З цієї причини все більше лікарів рекомендують добавки в менших або більших кількостях.