Багато хто вважає, що вчити французьку досить складно, але не слід боятися труднощів. Насправді, langue française хоч і має низку особливостей, але її засвоєння мало чим відрізняється від вивчення будь-якої іншої мови. До того ж досягти мети буде легше, якщо ви вже знаєте англійську або італійську. Якщо перша має безліч французьких коренів, то італійська – невичерпне джерело латинських слів. Школа французької мови Côte d’Azur https://cotedazur.com.ua/ua/ допоможе вам почуватися комфортно серед франкомовних людей, розуміти їхню розмову, а також навчитися правильно висловлювати свої думки. У цій статті ми розповімо про те, як зробити процес навчання швидким і максимально ефективним.

курси фрацузької

Вчимо французьку якнайшвидше 

Щоб добре говорити цією знаменитою, поетичною мовою, необхідно докласти деяких зусиль. Будь-яка мова має особливості, без знання яких вам буде важко вивчати подальший матеріал. Тому при засвоєнні французької потрібно дотримуватися таких правил:

  1. Зосередитися на фонетиці. Усім, хто вчить французьку мову з нуля онлайн, варто звернути на неї особливу увагу. Такий спосіб сподобається не кожному, але французька мова його, на жаль, вимагає. Спочатку слід освоїти правила читання. Варто з’ясувати, чому, наприклад, beaucoup вимовляється як «боку». Після вивчення фонетичних правил можна переходити до лексики. Слід зазначити, що іноді буває важко зрозуміти, як пишуться почуті фрази або слова.
  2. Отримувати задоволення від процесу навчання. Просто зубрити граматику – не найкращий варіант! Щоб курси французької мови онлайн були для вас якомога продуктивнішими, дивіться без перекладу фільми, слухайте і співайте пісні. Граматику, звичайно, також доведеться вивчити, проте краще робити це поступово.
  3. Не уникати труднощів. Будь-яку мову не можна вивчити  без практичного досвіду. Тому не варто соромитися того факту, що ви ще погано вимовляєте деякі слова. Невірно сказана фраза – не найстрашніше. Як правило, французи лояльні до тих, хто починає вивчення французької мови з нуля.
  4. Займатися щодня. Опанування іноземної мови – це здебільшого практика. Граматика є хоч і необхідною, але все ж теоретичною частиною. Французька мова вимагатиме від вас не більше однієї години на день. При цьому допустимо приділяти навіть менше часу. Головне – регулярність ваших занять. Для досягнення ефекту достатньо буде постійно повторювати те, що ви недавно вчили або прослухати аудіозапис на французькій.
  5. Впустити французьку мову у повсякденне життя. Мовне середовище допоможе вам легко отримати необхідні знання. Виберіть французьку мову на вашому комп'ютері, спілкуйтеся і думайте французькою, читайте новини та книжки на французькій.

школа французької

Якщо ви вже маєте уявлення про правопис та правильну вимову, саме час переходити до поповнення запасу слів. Дуже приємно те, що українська та російська мови мають безліч спільних коренів із французькою. Однаково пишуться такі слова, як бібліотека, жакет, мізансцена, омлет та багато інших. Наша школа французької мови онлайн має повний список подібних варіантів, але потрібно бути уважними, оскільки конструкції, що однаково вимовляються, можуть мати різні значення. Наприклад, французьке partisan використовується у значенні «посередник» або «послідовник». Якщо ви вже знаєте англійську мову, то опанування інших напрямків романської групи даватиметься вам набагато легше. 

Курси французької мови в Києві Côte d’Azur https://cotedazur.com.ua/ua/grupa_standart обов'язково допоможуть вам швидко засвоїти усі особливості орфографії та вимови, поповнити словниковий запас та отримати безцінні навички спілкування.