Святий Спиридон народився на острові Крит в ІІ пол. ІІІ століття. Даних про життя критського святого мало. Загальновідомо, що він був пастирем овець, мав дружину, дітей. Всі свої гроші він віддавав на життєвоважливі потреби ближніх, мандрівникам. За це Господь винагородив Спиридона даром чудотворіння - зцілення, вигнання бісів.

За свої хороші справи він був обраний головним єпископом міста Триміфунта. На митрополичої кафедрі він продовжував робити великі, дивні чудеса. Одного разу на Кіпрі була велика, страшна посуха. Дивний Спиридон вигукнув до Бога з молитвами про допомогу гинуть. Небо вкрилося чорними хмарами і пішов рясний дощ не припиняючись пару днів. Земля, сповнившись вологою, дала хороший врожай. Своїми молитвами святитель врятував жителів міста від загибелі.

Ще одна легенда говорить, що Святий Спиридон був особисто знайомий з Миколою Угодником, і разом з ним відстояв чистоту вчення Господнього на Першому Вселенському Соборі (325 р. н.е.). Про Миколу Угодника читайте тут.

До образу преподобного звертаються і на сьогоднішній день. Спиридон відгукується на молитви всіх, хто має фінансові труднощі або проблеми. Також святий образ допомагає у пошуках і пристрої на роботу. Купити ікону Спиридона Триміфунтського можна для себе, рідних, близьких.

До святителя Спиридона звертаються абсолютно всі, хто має матеріальні проблеми чи потреби. Ще за життя він допомагав грошима ближнім, мандрівникам, нужденним. Якщо Ви хочете вдало почати бізнес, або купити гарну ділянку для своєї обителі - ця ікона обов'язково повинна бути у Вашому домі.

Купити ікону Спиридона Триміфунтського можна і для благополуччя сім'ї. Святитель був хорошим сім'янином, вірним чоловіком і чудовим батьком. Наявність в будинку цього святого образу перериває сварки, сварки, пом'якшує відносини в родині.

Чистий серцем молитва, перед ликом святого Спиридона, зцілює від багатьох хвороб, захворювань. Це і не дивно, так як Тримифунтський святитель лікував хворих, виганяв бісів, навіть повертав людей до життя.

Також, подарувати цю ікону можна всім, хто пов'язаний із землеробством, тваринництвом. До того як Спиридон став єпископом, він був пастухом овець і обробляв невелику земельну ділянку біля будинку.

Святий Спиридон зможе допомогти всім - у кого благі наміри, чиста душа і добре серце!  Дізнатися бідьше про святих, а також замовити ікону можна на сайті https://icon-store.com.ua/