Вигідна покупка вживаного автомобіля вимагає підвищеної уваги до вибору самого транспортного засобу та продавця, щоб, пройшовши тернистий шлях, не потрапити на перекупника, заставну чи биту машину. Сьогодні ми розповімо, як вигідно купити Хюндай Санта Фе або будь-яке інше авто з «рук», скориставшись для пошуку сервісом OLX.

Яку марку авто купувати?

Якщо це ваше перше авто, поставте собі три питання:

  • Для яких цілей потрібна машина – для роботи чи розваг?
  • Як часто і на які відстані я буду пересуватися?
  • Скільки людей їздитимуть разом зі мною?

Транспортний засіб повинен виконувати ті завдання, які ви ставите перед собою. Не слід орієнтуватися на автомобілі для «всіх життєвих випадків». Вивчіть пропозиції ринку за допомогою сервісу OLX, відкинувши зайві.

Вигідна покупка автомобіля

Намагайтеся уникати перекупників, які значно завищують вартість техніки, до того ж ви ризикуєте зіткнутися з такими проблемами, як скручений пробіг, битий кузов, дефект основних агрегатів. Обравши пару оголошень, приступайте до огляду автомобілів, заздалегідь підготувавшись до розмови.

У ході телефонних перемовин уточніть ім'я власника та не називайте марку, яка вас цікавить. Такі прості дії допоможуть виявити перекупника. Ставте каверзні питання: «коли пройдено останнє техобслуговування» та «чи є дефекти кузова». Чесний продавець вважає за краще дати розгорнуту відповідь, щоб не витрачати час на особисту зустріч. Попросіть надати інформацію про реєстрацію техніки та VIN-код для подальшої перевірки по базах МВС. У разі відмови краще анулювати зустріч.

Під час зустрічі проведіть ретельний огляд авто на предмет пошкоджень та справності. Якщо вас все влаштовує, починайте перевірку юридичної чистоти автомобіля, перевіривши, чи не перебуває він у заставі. Інакше після покупки можуть виникнути неприємності, які можуть позбавити вас транспортного засобу.