Деревноволокнисті плити добре зарекомендували себе не тільки у виробництві меблів та дверей, а й у будівельних системах. Цей матеріал функціональний та міцний, тому є чудовою альтернативою дереву. ДВП плити відрізняються одна від одної технологією виробництва (сухий та мокрий спосіб) та призначенням. Купити лист ДВП в Україні можна в інтернет магазині Тorgplit у Києві, який пропонує широкий асортимент товарів для будівництва та ремонту, включаючи ДВП плити.

Переваги листа ДВП:

Матеріал відрізняється дуже високою міцністю, насамперед завдяки компактній конструкції. Додатковою перевагою є різноспрямоване розташування волокон. В результаті ДВП набуває великої стійкості до навантажень. Гнучкість також є однією з переваг деревоволокнистих плит. Таким чином, він використовується як меблевий щит. Крім того, деревоволокнисті плити забезпечують звуко- та теплоізоляцію. Ще одна перевага цього матеріалу – приваблива ціна. Порівняно з деревом витрати на покупку справді низькі.

ДВП – де і коли варто використовувати?

Деревноволокнисті плити виготовляються із подрібнених відходів деревини хвойних порід із додаванням синтетичних смол або оліфи. По різному ступені притискання розрізняють:

  • Пористі деревоволокнисті плити - використовуються для звукоізоляції та ізоляції підлоги.
  • Напівтверді плити МДФ – використовуються для виробництва меблів, панелей підлоги або декоративних планок. Плити МДФ мають однорідну структуру, стійкі до деформації, їх легко різати.
  • Тверді деревноволокнисті плити - призначені для меблів, панелей і планок, але з тією різницею, що вони мають більшу стійкість до вологи. Їх можна облицьовувати, загрунтувати фарбою та відшліфувати.
  • Дуже тверді деревоволокнисті плити HDF – використовуються у столярних роботах.

ДВП – незамінний матеріал у меблевій промисловості. У порівнянні з ДСП, плита не тільки схильна до згину, але і при обробці гострі кромки легко вибиваються. Звичайно, найпопулярніший – це МДФ. Ви можете вибрати лакований, ламінований, шпонований чи фольгований матеріал. В інтернет магазині Тorgplit найвигідніші умови для покупки, включаючи: великий вибір матеріалів, доступні ціни, зручний спосіб оплати, доставку по Києву та області.