Переступивши поріг магазину з одягом для дітей, у батьків може з’явитися ністагм – вибір величезний. У молодої мами виникає багато сумнівів щодо того, який купити дитячий одяг, пропонований на сайті https://coolton.com.ua/product-category/dlya-divchatok/. Вона довго думає, чим оснастити гардероб дитини, адже у малюка свої вимоги. Більше того, коли їй вдається визначити, що їй потрібно: скільки у неї має бути курток, боді та шортів, виявляється, на цьому справа не зупиняється. Сьогодні ви дізнаєтеся про те, як купити дитячий одяг і на що звернути увагу при його виборі.

Як купити дитячий одяг: тканина

Перш за все, обмірковуючи вибір конкретного продукту, варто перевірити його склад на етикетці. Для дітей найкраще підходять натуральні тканини, такі як:

  • бавовна,
  • шовк,
  • льон,
  • бамбук,
  • шерсть.

Одяг не має бути виготовлений тільки з синтетичних матеріалів (акрилу, нейлону, поліестеру та віскози), які можуть подразнювати ніжну шкіру дитини. Одяг з 80-90 % натуральних матеріалів і від 10 до 20 % синтетичних волокон непоганий! Купуючи дитячий одяг, зверніть особливу увагу на склад светра. Виготовлений тільки з вовни, він буде кусатися і погано пратися, тому знайдіть той, у якому крім вовни є невелика кількість акрилу.

Зручність понад усе

Варто пам’ятати, що не варто одягати маленьку дитину кожен день в елегантні, але не дуже зручні вбрання. Маленькі діти більшу частину часу проводять на руках у батьків або в ліжечку і не найкраще почуваються в сукнях зі штучних матеріалів або в штанцях з підтяжками і сорочках з краваткою-метеликом. Тому так важливо батьківське відчуття покупки.

Заходячи в магазин дитячого одягу, ви часто хочете купити майже все: адже вони такі колоритні та привабливі. Єдине, що заважає вам це зробити – це ціна дитячого одягу, який часто коштує так само, як і одяг для дорослих. Якщо ви хочете купити одяг дешевше, скористайтеся акціями в мережевих магазинах або шукайте дитячий одяг в інтернет-магазині.

Уникайте прикрас

Все, що дитина знаходить, потрапляє в рот за лічені секунди. Напевно, вона зробить те ж саме, якщо відірве на сорочці ґудзик або блискітку з блузки, тому такого одягу варто уникати. Так само, як липкі наліпки. Відбиток може не витримати високу температуру прасування і почати відшаровуватися. Адже такий предмет одягу не буде ні гарно виглядати, ні безпечним для дитини, яка може дуже зацікавитися ним і захоче з’їсти шматочок.