Ювелірні вироби завжди є хітом подарунка для жінки, і кожна з них буде рада красивому намисту, стильному браслету чи оригінальній каблучці. Питання лише в тому, як вибрати з широкого асортименту прикрас ті дрібниці, пропоновані на сайті https://zarina.ua/catalog/kolie, які принесуть особливу радість дамі.

Прикраси та переваги дами

Вибираючи прикраси, звертайте особливу увагу на характер жінки та її стиль одягу. Аксесуари, звичайно, повинні відповідати її гардеробу, зачісці або макіяжу. Деякі з дам носять прикраси щодня, інші залишають такі прикраси лише для особливих випадків. Також варто, якщо є можливість, подивитися на шкатулки мам, сестер чи іншої жінки, якій ви хочете подарувати такі прикраси. Це дає вам чітке уявлення про її переваги, якщо ви не пам’ятаєте, що вона зазвичай одягає.

Ювелірні вироби і тип краси

Зовнішній вигляд жінки так само важливий, як і переваги. Прикраси повинні відповідати типу шкіри, кольору очей або волосся.

  • Якщо ви шукаєте подарунок дамі з оливковою шкірою, темним волоссям та карими або зеленими очима - ідеальним рішенням стануть прикраси із срібла або білого золота з додаванням дорогоцінних каменів холодного кольору.
  • Дамам з рудим волоссям та блакитними очима ми можемо порекомендувати прикраси з жовтого золота, можливо, з додаванням коричневих або жовтих каменів.
  • З іншого боку, якщо дама – блондинка зі світлим кольором обличчя, ідеально підійдуть срібні прикраси з додаванням, наприклад, бурштину або бірюзи.

Прикраси - форма обличчя та силует

Вибираючи сережки, зверніть особливу увагу на форму обличчя:

  • для дам з трикутним обличчям рекомендують круглі короткі сережки;
  • до квадратного обличчя підійдуть овальні сережки;
  • на овальному обличчі чудово виглядають сережки будь-якої форми.

Також варто вибрати той вид прикрас, який відповідає фігурі. Для більш повних жінок варто вибирати ніжні та витончені прикраси, наприклад, браслети на тонких ланцюжках. У цьому випадку уникайте зайвої екстравагантності. Якщо одержувачка досить мініатюрна, найкращим вибором буде коротке намисто. Вибираючи прикраси на подарунок, ви також можете скористатися професійною порадою ювеліра.

Срібні прикраси користуються надзвичайною популярністю і багато жінок віддають йому перевагу. Холодний відтінок краще підходить слов’янському типу красуні, яким володіє більшість українок. Срібло супроводжує людство протягом століть – для створення прикрас, сувенірів та столових приладів.